Divergence (2014)

Ľutujem, že som si film pozrela predtým ako som si prečítala knihu. Film je ako dobrý, ale veľmi som tomu nechápala a veľmi sa mi to nepáčilo. Tak som sa rozhodla prečítať si knihu. Kniha bola super, hneď na začiatku ma "vcucla" a úplne som sa do nej "zažrala". Prečítanú som ju mala za dva dni...Potom som si pozrela film znova a vidím, že veľa vecí tam chýba a keby tam boli, mala by to väčšiu šťavu. Tak ale čo už, je to tak ako to je. Niekoho to baví, niekoho nie... Ale, veeeľké pluuus na filme je Theo -nejde sa na neho nevynadívať a veľmi sa teším na dvojku.

Andělé všedního dne (2014)

Videla som tento film len raz a pravdu povediac, stačilo mi. Film ma veľmi nebavil a takmer počas celého deja som bola stratená. Veľmi veľa postáv naraz, a nápad "moderných" anjelov- hrozný..V posledných minútach mi to zmysel začalo dávať a ukončenie ako tak pekné..

Trust (2010)

Film pôsobol na mňa zle, nedokázala som sa dívať dokonca.

Spring Breakers (2012)

Film, ktorý nebol pre mňa najlepší,ale nákazlivý!- ich gestami, a dostal mi do hlavy jedno slovíčko -> F*CK.

Vyměřený čas (2011)

Typický americký film, ktorý by som dokázala sledovať aj stále dookola.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Seriál, ktorý som kukla až do konca, aj keď nebol najlepší.Najviac ma ale naštvali koncom, ktorý ostal otvorený..