Jeruzalém: Brána do pekel (2015)

Podle hodnocení a komentářů to vypadalo na pěknou ptákovinu. Ale co...šel jsem do toho! První polovina v pohodě, celkem se nic nedělo, ale otravné to rozhodně nebylo. Druhá...tma, křik, zmatek...bez lekaček, napětí...dokonce jsem i stihnul i usnout - jedním slovem KATASTROFA. Nápad výborný, místo taky...jen postavit k tomu někoho, kdo z toho vytříská mnohem, mnohem víc, a kdo z toho neudělá takový paskvil, jakou druhá půlka byla. Takže u mě za 2*, za město a brýle. Škoda.

John Wick (2014)

I když film má tempo a místo zbytečného žvanění lítají kulky zběsilou rychlosti...pardón, ale bez scénáře ani ránu! Nebavilo mě to!

K zemi hleď! (2021)

Je to už nějaký ten pátek, co jsem naposledy tady okomentoval nějaký film..., a to jsem jich skoukl spořádaně. Na film jsem se fakt těšil, zvlášť na oblíbence LeaDica. Jeho poslední TOP byl snad Revenant, jelikož "Tenkrát v Hollywoodu" byl těžký odpad a do dneška nechápu to hodnocení. Ale zpět k Don´t Look Up...bylo, nebylo, začalo to celkem fajn..., po zhruba 30min jsem začal mít dost velké obavy, kam ten film spěje. Hill a Strípka mě začínali pěkně pít krev..., po hodině jsem tuhle slátaninu zastavil se slovy "to je tedy pěkná píííí...". Hodil jsem si dvacet..., následně přečetl i odpadní hodnocení a po přemáhání mysli, jsem se hecnul to dokoukat. Naštěstí druha polovina filmu se radikálně změnila, z trapné satirické parodie se začalo klubat pěkné scifko říznuté komedii. Leoš se přestal bez xanaxu třepat a Lawrenska si šla raději vrznout než aby se dokolečka koukala na zdementělou strípovou. A i když nebyl happyend a všichni se v prach obrátili, BRONTEROK to zabil úplně. Jedna * za obsazení, druhá * za poslední půlhodinu, třetí za bezhlavou paní prezidentku.  *** 60%

Oltre il guado (2013)

Horor bez zbytečných keců, se skvělou hudbou a atmosférou k pos*ání. tady nejde dát jinak - 5* !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pečovatel (2014)

Tady ani nejde jinak! Tak mrazivý a nepříjemný film jsem ještě neviděl. Seven a 8mm se mohou jít zahrabat. Naprostá kruťárna a neskutečný hnus. Herecké výkony jedinečné, atmosféra fenomenální a ten konec - to byl brutál! Tohle budu trávit pěkně dlouho !!!

REC 4: Apokalypsa (2014)

Nemohu souhlasit s komentáři, že REC4 je nejslabším s dílů. Dle mého názoru je minimálně o schůdek výš než trojka. Na úroveň pekelné jedničky a o chlup horší dvojky, se již další pokračování nedostane. Ale tento film něco do sebe přece jen má. Atmosféra plná napětí ujde..., trochu mě mrzela nepřehlednost v chodbách lodi, ale to se dalo sfouknout. No, jsem zvědavý, kdo si na rybičce pochutná....3* zaslouženě!

Spring (2014)

Jedinečný film, skvělé hlavní dvojice, luxusní výběr italského městečka...konec k zamyšlení.