Ostravak Ostravski (2016) odpad!

Vypnuto po několika minutách..Hold nejsem z Ostravy a z okolních hornických dědin

Pařmeni (2011)

ja se u toho skvele bavil :)

Pevnost (1983) odpad!

Začátek začal slibně,řekl jsem si,tý jo,asik jsem čilou náhodou našel zapadlý horror z 80 let,třeba to bude dobrá duchařinka,do toho zmatení vojáci SS,čili může to být fajn podíváná na večer.. Opak je pravdou,zpomalovačky kdy se snažili tvůrci narvat plachtící pláštěnky,šály a kdoví jakýho kus hadru až do obývaku diváka a to za doprovodu nějaké synth drsné melodie,to jsem ještě přežil avšak poté se nic nedělo,jen se kecalo,čili jsem musel začat přetáčet,nakonec jsem se popřetáčel až ke konci filmu kdy jsem si řekl,že konečně nějaké jatka na konci filmu,SS vs nějaké to zlo...Slyšel jsem jen nějaké křiky,poté mlhu a nakonec toho SS oficíra jak se krčí před nějakým gumovým panákem a znova do toho ta synth melodie :D to už jsem nedal a musel to vypnout a rovnou smazat z pc,protože to už bylo na mě moc,nevím co v době natáčení ti herci a Mann šlukovali,ale teda myslím,že v dnešní době je tento film právem většiny diváků nepochopený a i skoro nekoukatelný...a to říkám já,který má pro filmy z 70-80-90 let největší slabost...

Pingu (1990) (seriál)

moje nejoblíbenější pohádka v dětství,nedávno jsem slyšel úvodní originální znělku a doslova mráz po zádech mi přeletěl,ale v tom dobrém slova smyslu...nostalgie

Podivní (2010)

Ale jo,na jedno pochmurne dopoledne stacilo :) neni to zadny trhak,ale zabavilo me to,cili tri hvezdicky :)

Pomsta (1990)

Moje srdcovka,mohl bych se na tento film divat porad...Stone je dost nadherna zenska a kvuli takove bych zabijel :)) skoda ze to dopadlo jak to dopadlo :/

Poslední vlak (2006)

film me prekvapil,necekal jsem nic extra,ale skoro dve hodky jsem jen ziral a kroutil hlavou jaky mam pred sebou snimek,jednim slovem prijemne prekvapeni a u me 4 hvezdicky :) po dlouhe dobe film z obdobi Holocaustu,ktery na me silne zapusobil,skoda nijak nevyrazneho konce ale tak co se da delat :)

Pravdivá romance (1993)

Moc dobrej film,mělo to příběh,slušnou stopáž,která diváka udržela v křesle,vynikající obsazeni,ačkoliv se tam většina známých herců jen mihne...film měl grády a finální přestřelka to jen potvrzuje kdy si to tam rozdali pěkně natvrdo všichni zúčastnění za doprovodu smutne melodie..To je za Codyho... Chyběl mi tam na tech ,,jatkách,, akorát jen ten Walken a třeba Gary Oldman :))

Prázdniny pana Beana (2007)

Mistama nuda,hodne slabe na Mr Beana,serial bezkonkurecne lepsi nez veskere filmy s panem Beanem..Premyslel jsem zda se dodivat ale kvuli respektu a nostalgii k serialu,jsem to udelal :)

Predátor: Kořist (2022)

Jako nečekal jsem nic extra,ale příjemně mě to překvapilo i když zase úplně odvareny nejsem.Urcite lepší než sracka Evoluce a troufnu si říct že lepší než Predátoři z roku 2010..