Polojasno (2009)

Tak tenhle kraťas od teď miluju...! Myslel jsem, že umřu smíchy :)

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Já to prostě žeru.. Není to kdoví jaký režisérský počin, ale mě se to i přesto líbilo. Je to prostě komix, a tady to tvůrci dali jasně najevo. Škoda těch laciných triků, takhle to je za slabší 4*

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Je to jiné a za to jsem rád. Mám rád trpaslíka, mám rád ten humor z předchozích osmi řad, mám rád ty postavy a mám rád také český dabing.. a přestože jsou tyto nové díly "jiné" je na co koukám, je čemu se smát a je to i nadále trpaslík. Dospěl, zestárl a unavil se.. tak proč čekat, že se tam bude Listy prohánět na své motorce s bagetou v ruce? Má to být senilní, nostalgické.. a takové to přesně je..

Proroctví (2009)

Myslím si, že za takový "comeback" si Nicolas Cage těch 5 hvězdiček zaslouží. Alespoň u mě. Konečně nějaký katastrofický snímek, který nemá "Amerikánský" happyend, kdy hlavní hrdina všechny zachrání a je to, jak jinak, "borec nakonec" :) No, prostě film, který mě opravdu hodně překvapil. Nejen hereckým výkonem již zmiňovaného Cage, ale taky svou pochmurnou atmosférou a pochopením, že když má Země, pro nás svět jako takový, zažít svůj konec, tak s tím nikdo nic neudělá. Ani borec nakonec.

Divoška (2008)

Pro přítelkyni určitě skvělá zábava, pro vás nepochopitelná pointa :) není to hrůza, je to prostě pro holky. Takže stačí jednou shlédnout a dost.

Stmívání (2008)

A tak.. nebylo to úplně špatné. Děsil jsem se toho, hlavně kvůli dětem, které o tom básní a převlíkají se v hlavní hrdiny stejně jako se převlékali za EMO. Jen se teď děsím toho, co příjde s dálšími dvěma díly.

Dům u jezera (2006)

Proč tak vysoko? Je to úžasný slaďák. Udržel mě a napínal mě do poslední minuty, i když se konec dal předvídat. Ano pár zbytečných scén by se dalo vypustit, ale to kompenzuje můj oblíbenec, který podle všeho nemusí být jen "The One" a mlátit kolem sebe Agenty. Prostě krásná, sladká, romantická oddychovka, kterou byste se svou drahou polovičkou měli vidět :) 4.5*

Max Q (1998) (TV film)

Taková méně povedená kopie Armageddonu akorát s trochu jiným příběhem. Dalo se na to koukat, jen to až moc vyzařovalo kýčovost.