Metalocalypse (2006) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů už jen z důvodu, že společně s ním vychází desky Dethklok, které jsou boží. Seriál je brutální, nápaditej a vtipnej. Lidem, kteří neznají metalovou popkulturu asi seriál příliš říkat nebude.

Cradle of Fear (2001)

Jako fanoušek Cradle of Filth budu asi jediná osoba co tomuhle filmu dá 5 hvězdiček...film neni nijak převratný, ale musí se nechat, že některé scény sou boží.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Nejlepší z filmů podle herní předlohy. Ostatní filmy, které jsou točeny na základě PC hry by si z MK měli vzít příklad. Pro mě absolutní legenda, kterou jsem viděl minimálně stokrát a pořád neomrzí. K tomu navíc jeden z nejlegendárnějších soundtracků.

Thor (2011)

Skvělý film a podle mého nejlepší ze série filmů podle Marvelovských komiksů. Kenneth Branagh opět předvedl jak skvěle ovládá režisérské řemeslo a spolu se skvělým hereckým obsazením stvořil film jenž jsem s radostí zařadil mezi své nejoblíbenější. Scény z Åsgardu a Jotunheimru jsou dech beroucí a velmi uvěřitelné. Jediné co mi silně vadí na tomto filmu jsou nesrovnalosti mezi příběhem a původní severskou mytologií, z které komix/film čerpá. Především to je obsazení Idrise Elby jakožto černocha do role Heimdalla (také zvaný Nejbělejší z Bohů), ale přece jen, na to že si Američané upravují vše podle sebe už jsme zvyklí, takže: 10/10