Pumpa (2020) (seriál)

Topka, Topka a ešte raz Topka. Pre mňa ako človeka, ktorý dlhé roky pracuje na pumpe to je ako reality show. Takto to skutočne chodí. Taxikári, štamgasti, politika, fotbal,.... Po prezretí som mal fakt dojem ako by som bol v robote....😁

Asterix a Olympijské hry (2008)

Výborný Benoît Poelvoorde v roli Brutusa, ale dosť ma sklamalo obsadenie Asterixa. Clovis Cornillac na mňa pôsobí skôr dojmom väzňa na úteku (najmä čo sa výrazu tváre týka), než ako ten malý, prešibaný, usmievavý Asterix z predchádzajúcich dielov (zlatý Christian Clavier :-)). 3* najmä kvôly trojlístku: Benoît Poelvoorde, Gérard Depardieu, Alain Delon a ich humoru (a taky za Schumiho :-)).

Knight Rider (1982) (seriál)

Jedna hviezdicka za kvalitu, dve z nostalgie a jedna za skvelú úvodnú hudbu :-)

Leon (1994)

Skvelý počin, skvelý režisér, skvelé herecké obsadenie, proste nádhera. (Keď som videl tento film prvýkrát /niekedy v ´95/, tak som sa chcel stať nájomným vrahom :-), prešlo ma to však už na druhý deň, keď som vzduchovkou nedokázal trafiť ani terč :-))

Trestná lavice (2005)

Z 90-ich % okopírovaný britský Mean machine(2001). Až na dva podstatné rozdiely (herecké obsadenie a "americký fufbal") takmer rovnaký dej. Žiadny vlastný nápad, nič. Tú hviezdičku si zaslúži len vďaka obsadeniu.

Non Plus Ultras (2004) odpad!

Jeden z najhorších českých snímkov, kt. som kedy videl. Súdruh Jakub Sluka by si mal pred natáčaním zohnať potrebné informácie k téme, kt. chce spracovať, bo film pôsobí chvíľami ako sci-fi, proste na míle vzdialený skutočnosti. Apropo súdruhovi Slukovi neodporúčam cestu do Londýna potom, čo zrobil z rowdies West Hamu homosexuálov (hools West Hamu pritom patria medzi najobávanejšie grupy v Anglii).