Konfident (2011)

Nerozumím zdejším tak nízkým hodnocením...

Králové léta (2013)

Pokud vymizí takové filmy bude s filmařinou konec. Čistý neředěný filmařský zážitek, podpořen výbornými hereckými výkony. Bravo!

Pomsta mrtvého muže (2013)

Na tomhle filmu neni nic špatně! Dneska mi nejde moc psát a tady je toho tolik dobrého, že bych určitě na něco zapomněl. Plnej knedlík!

Před půlnocí (2013)

O tomhle filmu nenapíšu skoro nic, protože nejsem filmovej fajnšmekr, kterej má vysokou školu, všemu rozumí a má na všechno názor. Jen se mi to zkrátka líbilo, soucítil jsem s chlapem a ženská jako vždy neměla pravdu a řešila hovadiny, jako kdyby mě chtěla schválně nasrat, namísto usmíření. Takže 1:0 pro mužský :).

Millerovi na tripu (2013)

Bravo! Od teď už čekam od amíků samé takové komedie. Scéna kdy Jason plánuje kdo ho vykouří mexickýmu poldovi nemá chybu! Díky.

Líbánky (2013)

Překvapení roku, nevěděl jsem že má tohle vyjít o to víc jsem nadšenej. Druhá polovina filmu nemá v český cinema obdoby. Plnej počet bodů!

V/H/S/2 (2013)

Jo, tohle můžu. Nevim, kterou kapitolu nejvíc vyzdvihnout, každá má něco do sebe a to je fajn. Duchařina na začátek, skvělí. Zombie jsou bez chyby, pošahaní číňani jsou přesně takový jaký si je představuju a závěr s marťany už drobet slabší, ale jsem spokojenej. Chvílema jsem sral strachy a nechtěl se koukat, a o to tu jde. Třetí díl by mohl mít podporu více peněz a to se potom těšim, co se vymyslí. Super!

Cesta do lesa (2012)

Tohle je přesně ten film na kterej se rád podívam několikrát. Nemam co bych vytknul, věděl jsem dopředu kdo tam hraje, kdo to natočil a čí to je vůbec práce, takže se nebojte že bych tu, jako ostatní kydal hnuj na některé zvláštnosti. Zkrátka Vorel je takovej a já s tim nemam problém. Všechno tady klape a jako u jednoho z mála filmů můžeme říct, že druhej díl je lepší než první. Jsem rád za každej českej film a když je kvalitní, nemam důvod vymejšlet chujoviny kolik dát hvězdiček. Výborná práce, super herci, tečka.

Stoker (2013)

Hele, jsem nedočkavej parchant, takže mi první půl hodina pěkně štvala. I herci byli dementní. Akorát mi volal kámoš a řek ať vydržim, že se to musí rozjet. Ale pořád to bylo roztahaný, bez nějakých info, jen plácání do vody. Vrah se pořád usmívá a je na pěst... No a najednou začali lidi mizet a pak jsem se šklebil radostí. Hlavou se mi začali honit myšlenky k čemu bych to přirovnal. Adamsova rodina pořádně říznutá seriovym vrahem. Díky za momenty jako ostrá tužka mladé slečny versus pěst náctiletýho sráče, atd, ale nejvíc jsem kvičel u ... no u všeho. Těch prvních půl hodiny beru jako že jsem si tenhle film musel zasloužit. Tohle je paráda!

Bronson (2008)

Nemohu sehnat poster s Bronsonem kurwa drát! Tak jako tady už nikdy nebudu z filmu překvapen. Pamatuji si že ten den jsem měl jít na trenink a když sem tohle dokoukal nemohl jsem dělat nic, vůbec nic! Díky, od této doby je Tom Hardy numero uno.