• Fantasy
  • Krátkometrážní

Avril Lavigne - When You´re Gone (2007) (hudební videoklip)

Jeden z najlepších a emotívne najviac nabitých videoklipov, aké som kedy videla. Perfektne spracované - jeden z najlepších Avriliných počinov - a určite najlepší počin z TBDT éry.

Prvních 100 (2014) (seriál)

Tento seriál bol pre mňa obrovským prekvapením. Prvá séria sa niesla v rozpačitom duchu, mala veľa slabých chvíľ a hluchých miest, no časom dej nabral spád, scenáristi sa prestali báť a začali riskovať. Jednoznačne jeden z najlepších seriálov, ktoré sú aktuálne vysielané. 1. séria 85% 2. séria 100% 3. séria 90%

Justin Bieber: Never Say Never (2011)

Pozrela som si to kvôli vyložene negatívnym komentárom, ktoré ma "prilákali" aj k Believe a znovu sa mi potvrdilo, že ľudia sú zaslepení pokrytci. Ten dokument je naozaj veľmi dobre a kvalitne spracovaný. Pôvodne som plánovala dať 4 hviezdy, ale napokon som sa rozhodla pre päť kvôli mizernému hodnoteniu, ktoré tu je.

Závod s časem (2013)

Ten film nie je žiadny mega trhák, s dokonalým scenárom a perfektnou výpravou, ale už len preto, aby som trochu vylepšila jeho skóre mu dám plný počet. Aktuálne hodnotenie je podľa mňa príliš nízke.

Hvězdy nám nepřály (2014)

"Bolesť si treba vytrpieť!" Už kniha ma očarila a spustila vo mne vlny emócií, nevedela som, či sa skôr smiať alebo plakať. Som veľmi rada, že film naplnil moje očakávania.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Prvá séria bola taká pohodová, nič nebrali príliš vážne. S príchodom druhej série scenáristi pritvrdili a v tretej sérii to rozbalili naplno. Úžasné! 1. séria 75% 2. séria 90% 3. séria 100% 4. séria 85% 5. séria 90%

Gumídci (1985) (seriál)

"Gumkáči, to čo robia sa ti zapáči..." --> Tak znela úvodná znelka a ja si ju dodnes pamätám a nemyslím, že ju niekedy zabudnem. Nebol víkend v mojom detstve, ktorý by nezačal sledovaním gumkáčov.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Zrejme jediný seriál môjho detstva, ktorý sledujem aj v dospelosti. Ale bez našich žltých hrdinov by už svet nebol tým miestom, akým je.

Legendární parta (2012)

Neviem čím to je - táto rozprávka neoplýva ničím, čo by sme už nevideli inde - ale ten príbeh sa mi dostal pod kožu. Už veľmi dávno ma nič tak nenadchlo.