Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 9 bodů
ali33n
Košice, Košický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Horor
Krimi
film
seriál
TV film
koncert
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Expendables: Postradatelní
(2010)
Gran Torino
(2008)
Sbal prachy a vypadni
(1998)
Con Air
(1997)
Nelítostný souboj
(1995)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Mlčení jehňátek
(1991)
Smrtonosná past
(1988)
Vetřelec
(1979)
Kmotr
(1972)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(12)
maty9127
Grindanimal
cappolo
Jarmil_Ka
Trakot57
Romi1010
sarah24
bulibubuli
Anna888
Wenomcik
HOT_SHOTS
slecnaD
Časové pásmo bylo změněno