Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Tak jsem dokoukal první sezónu a musím říct, že to je naprostá pecka! Ten seriál na konci tak vygradoval, až mě to překvapilo. Konec byl zajímavý a ta agentka s bipolární poruchou byla chudák. Ona měla skoro ve Všem pravdu a schytala to na konci elektrošoky. Lež je ve společnosti nezbytný faktor k přežití. Já být tím seržantem, zachovám se stejně.

Matrix (1999)

Film, který nám předkládá počítačovou realitu. Myšlenka tohoto filmu spočívá v tom, že vědomí lidské bytosti je připojeno na počítač a v mysli té osoby se odehrává počítačová realita. Bratři Wachovští dokázali, že dokážou natočit pořádný film se skvělou myšlenkou a se skvělými efekty. Je to prostě film, který žádného mladšího diváka nezklame. Starší lidé si taky přijdou na své.

Avatar (2009)

Koncepce tohoto filmu je založena na Planetě Pandoře a jejich obyvatelích. Ve filmu můžeme vidět milostná setkání, ale i spousta akce. Tento film si u mne získal velkou oblíbenost. Ve filmu se povedla skloubit hudba s efekty. Skvěle to do filmu zapadá a divák se do děje více ponoří. James Cameron opět nezklamal a dokázal, že je mistrem svého oboru.

Nymfomanka, část II. (2013)

Druhý díl nám odkrývá temnější stránku nymfomanky. Všechny scény na sebe dobře navazovaly a ten konec mě překvapil. Lars von Trier je pán režisér a scénárista, který umí diváka vtáhnout do děje. Tenhle kontroverzní film se povedl.

Poslední základna (2012) (seriál)

Takže, abychom se do toho pustili. Tento seriál má pouze první sérii a poslední díl byl takový, dali by se říci hodně zvratový. Všechny díly měli spád, určitou hlubokou myšlenku. Škoda, že se už neodvážili natočit další série. Dalo by se to více rozvinout. Zápletka seriálu byla zdařilá.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Ptákovina všech ptákovin, ale byly ve filmu okamžiky, při kterých jsem se zasmál. Troška ničím nepřekvapil.

Free to Play (2014)

Konečně jsem viděl dokument, při kterém mne mrazilo v zádech. Dokument byl skvěle natočený a vévodil mu Dendi s týmem Na`Vi. Životní příběhy byly super a hlavně mne dostala story Dendiho. Dendi jako hráč je velký dříč a je prostě nejlepší na světě. Obdivuji jeho pevnou vůli a Valve děkuji za to, že se běžným lidem snaží ukázat, že to s námi nejde z kopce, ale že je hraní prospěšné. Snad se přístup k hraní ve společnosti za několik let změní. Očekávám razantní změny! :)

Violetta (2012) (seriál) odpad!

Kam na to ti tvůrci chodí. To musí být asi denně zfetovaní, aby něco takového vymysleli! :D

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Nemám rád tento paskvil! Nebudu to dál komentovat, nestojí mi to za to!

Plán útěku (2013)

Hm, tak tento film se nepovedl. Český dabing byl strašně amatérský a film nezachránil Sylvester Stallone a ani Schwarzenegger.Tohle už tu jednou bylo. Scény do sebe taky moc nezapadaly. Být režisérem a scénáristou, tak bych na tom ještě pořádně zamakal.