Láska nebeská (2003)

Jo. Tak tohle byla opravdu skvělá podívaná. Jedna z nejlepších romantických komedií vůbec. Bohaté herecké obsazení si můžete sami přečíst výše a to, jakou se film veze vtipnou a lehkou atmosférou vám sice můžu napsat ale raději vám doporučím si ho shlédnout. Rozhodně se nebudete nudit. Ani těch 135 minut se nebojte, uteče to jako voda. A jestli se na to pánové kouknete s nějakou slečnou tak velice zvyšujete svou šanci na zásun. Hodně štěstí..

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Dvanáct mužů - porotců - rozdílných charakterů rozhodujíc o vině či nevině chlapce. Film nemá hluchá místa a drží vás v napětí i přes jeho zdánlivou jednoduchost-je natočen v jedné místnosti. Zde rozhodně platí pořekadlo - V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA. Trefné dialogy na kterých film stojí a skvělé herecké výkony vytváří atmosféru která mě držela po celou dobu u obrazovky bez mrknutí oka.

Holka na hlídání (2007)

Nehrát tam Scarlett dám dvě hvězdy. Ale s ní je to i na 3 půl*. Komedie? To ne. Určitě ne ve smyslu že se popadáte za břicho, jen to udržuje lehkou atmosféru kterou střídají dramatické chvíle. Oddechový průměrný film, který věděl co chce a tak to i udělal, drží si svou laťku po celou dobu a nesahá do extrémů. A to je dobře.

Americká krása (1999)

Co se stane když si starý ženatý pardál řekne že ještě nepatří do starého železa ? Potáhne si z jointa a rozcvičí se na bench-pressi, a najednou je svět jiný, pohoda, svět je plný krásy až mu z toho puká srdce. Nevadí že všichni okolo jsou naprosto ujetí, včetně jeho samotného. Opravdu skvělý scénář a herecké výkony. Komediální drama (" to je tady nějaká buzerantská promenáda nebo co ?") se skvělým zakončením. Americká krása nabízí sice jen pár záběrů na prsa, ale rozhodně nenudí, Kevin Spacey se o to postaral. Život Je takový jaký je, přestaňme mu dávat nálepky špatný-dobrý a spatříme jeho krásu, takhle to viděl fotřík Lester.

Hon (2012)

Tomuhle se říká drama!! Líbilo se mi jak film postupně graduje, poměrně zničeho se situace pěkně vyostřuje , jde do tuhého a s hlavní postavou se opravdu začnete sžívat. Agresivita, citlivé téma a věrohodnost herců - 4*.