Jak funguje katolícka cirkev (2007)

Louie zas válí. Pravda zabalená do komického balícího papíru vyrobeného z humoru který C.K tak bravurně, perverzně ale pravdivě umí podat. Přímo pro mě.

Klub rváčů (1999)

Filmová lahůdka okořeněná násilím, natřikrát obalená anarchistickým smýšlením kašlající na materialismus, politá psychologickým podtextem a navrch Brad Pitt o kterém ani nemluvím. Konec vás překvapí a dovrší tak skvělou podívanou kterou si určitě užijete.

Mexická jízda (2001)

Špatně se mi komentují tak výborné snímky jako tenhle. Koukáte na film který je skvělý, ale nedokážete nějak v sobě najít proč. Musím pochválit kameru a EMMANUELA LUBEZKIHO si trochu proklepnout. Sex, který se ve filmu objevuje poměrně často je podán tak reálně, vlastně celý film je takový. Udělal jsem zásadní chybu a jestli jste film neviděli tak vám doporučuji shlédnout ho v originále a ne s dubingem jako já. Holt Cuarón je Cuarón. Svým komentářem za mě vše vyjádřil POMO.

Kick-Ass 2 (2013)

Ou fuck. Tohle byla tak parádní podívaná že nemůžu přestat mlaskat slastí. Takovej typ látky co dělá z mozku karbanátky. Nečekejte žádné drbání na zádech. Tady kype krev, hlášky lítají kolem a drtí se vajca. Humor, krásná Chloë, super hudba, barevnost, a spousta super nápadů. Mohli trochu vynechat těch dojemných sraček. To jo. Tohle je punk milí zlatí. "Chováš se jako píča, dostaneš po piči." Ztlumte světlo, zapněte pět jedničky usedněte na prdel hulibrci a zmáčkněte play páč tohle je hardshit !!! Moc se těším na Chloë v dalších filmech. Botka.

Millerovi na tripu (2013)

Dobré. Dobré. Dobré. A ještě jednou dobré. A ne dobré jako ve škole. Ne za tři ale za mě čtyři hvězdy za rozumných nepřetahovaných 111 minut zábavy. Tihle herci se do rolí naprosto hodili. Nešetří se zde FUCKAMA a má oblíbená Jennifer jako striptérka. Hm. Hm. Komedie u které se zasmějete i nahlas a to nemusíte být ani na tripu. "Nemůžu uvěřit že jsi ho chtěl vykouřit." Edit. Zvedám na pět, těch skvělých komedií opravdu tolik není, bohužel, a tahle si to zaslouží.

Láska nebeská (2003)

Jo. Tak tohle byla opravdu skvělá podívaná. Jedna z nejlepších romantických komedií vůbec. Bohaté herecké obsazení si můžete sami přečíst výše a to, jakou se film veze vtipnou a lehkou atmosférou vám sice můžu napsat ale raději vám doporučím si ho shlédnout. Rozhodně se nebudete nudit. Ani těch 135 minut se nebojte, uteče to jako voda. A jestli se na to pánové kouknete s nějakou slečnou tak velice zvyšujete svou šanci na zásun. Hodně štěstí..

Americká krása (1999)

Co se stane když si starý ženatý pardál řekne že ještě nepatří do starého železa ? Potáhne si z jointa a rozcvičí se na bench-pressi, a najednou je svět jiný, pohoda, svět je plný krásy až mu z toho puká srdce. Nevadí že všichni okolo jsou naprosto ujetí, včetně jeho samotného. Opravdu skvělý scénář a herecké výkony. Komediální drama (" to je tady nějaká buzerantská promenáda nebo co ?") se skvělým zakončením. Americká krása nabízí sice jen pár záběrů na prsa, ale rozhodně nenudí, Kevin Spacey se o to postaral. Život Je takový jaký je, přestaňme mu dávat nálepky špatný-dobrý a spatříme jeho krásu, takhle to viděl fotřík Lester.

Hon (2012)

Tomuhle se říká drama!! Líbilo se mi jak film postupně graduje, poměrně zničeho se situace pěkně vyostřuje , jde do tuhého a s hlavní postavou se opravdu začnete sžívat. Agresivita, citlivé téma a věrohodnost herců - 4*.

Ils (2006)

Je to tak. Ačkoli film se tváří jaksi jednoduše, nedá se mu upřít jedna zásadní věc-má atmosféru, a to opravdovou. Dosti mě to překvapilo, protože ten začátek je dost mdlý. Pak se ale odehraje suprová hra na Toma a Jerryho. Navíc ten fakt že je to podle skutečné události tomu taky něco přidává. Dost mě to zařezalo k obrazovce, a to se podaří jen tak málo snímkům. Vždycky čumím a sleduju jak to ti filmaři dělají, že vás to tak napne. Nedočkáme se nějakých brutalit, resp. nejsou vidět. Nevzpomínám na film kterému by se tak podařilo vytvořit takové napětí, to je prostě známka kvalitní filmařiny. Ten zvuk to celé umocnuje, hlavní dvojice se taky povedla. Když se film rozjíždí, tak naplno, a to napětí trvá až do samého konce. A co děti, mají si kde hrát?? V rumunsku mají jiné hry, tak se koukněte..

Zvláštní korespondenti (2016)

Abych se přiznal, tak mě to ze začátku taky moc nechytlo, ale ono se to rozjede. A je to prostě Ricky.. Tam kde ostatní se koukají jen na obyčejnou scénu, já přímo vidím ten Rickyho typický škleb, a ten smysl pro humor jemu typický, a chápu co tou scénou říká, a musím se smát. Už jen ty postavy co tady vystupují, sebestředná manželka, total hloupí španělé, a sám Ricky... Ještě že se to tak pěkně vyhrotí na konci. Jak si Ricky šnupne koksu, tak jsem se smál aj nahlas. Taky bych od něho čekal trochu více, a celkem to překvapí že tak suprový komik nenatočí absolutní bombu. Nemůžu si pomoct já se prostě opravdu bavil. Pokud vám jméno Ricky Gervais nic neříká, asi se tak bavit nebudete. Já mu na jeho hru skočím vždy. Je to kapacita.