Hra o trůny - Rytíř Sedmi království (2019) (epizoda)

Nechápem.. Ľudia si sťažovali urýchlenému priebehu predošlej série, tak sa štáb poučil a naservíroval nám všetky stretnutia, rozhovory, nedoriešené veci priamo - bez ktorých by sme (podľa mňa) len ťažko došli ďalej a ľudia si sťažujú na "kecacie epizódy". Netreba však zabúdať na Dynamiku deja a keď v prvom diely sme mali veľku dialogovú časť ktorá sa musela vystriedať vizuálom a k a Let na drakoch a príchod do kráľovstva, tak v tomto diely vidíme len tu dialogovú časť čo automaticky nám hovorí že v ďalšom diely nič také nebude a budeme sa "len" pozerať na sled udalostí. Každopádne pekný diel, vyeskalovaný do detailov, troška ma mrzí odbitie Deny a Jona ktorí si majú povedať toho viac ako sme doteraz videli, dobrá práca s Aryou a ukázanie ľuďom že niektoré postavy už dospeli a rovnako aj záverečná scéna pri krbe. Snáď nikomu neušlo že tento diel je len rozlúčka s postavami o ktoré v nasledujúcom deji prídeme, rovnako bolo dosť zretelné aj zrejme o ktoré postavy konkrétne. PS: Troška som sklamaný že nám dej neustále ukazuje ako je moc "bezpečno" v kryptách a opakuje to čo nám automaticky predpovedá že tam príde zvrat a bezpečno rozhodne nebude. (Žeby nemrtví Stárkovci vyliezli?) Uvidíme každopádne budúca epizóda je rozhodne posledná kde vieme ešte že sa udeje nejaký boj, čo príde po ňom netuší nik.

Doom Patrol - Pilot (2019) (epizoda)

Na Doom Patrol som sa dlho moc tešil, prvý diel bol dosť fresh, uvidíme čo ďalej, niekedy mi niektoré scény ktoré majú byť vážnejšie prídu až grotestné, ale to je možno zámer. Zatiaľ 5*

American Horror Story - Zakázané ovoce (2018) (epizoda)

Prečo to je celé v takom divne arogantnom štýle ktorý totálne zabíja temnotu a pre Boha koho napadlo obsadiť Billyho Eichnera do takejto role... . Scéna so zvracaním je vykradnutá z 8 hrozných.. Divákovi po takom krátkom čase tých plochých charakterov ani nemohlo byť ľúto v podstate.. . Jediné + tohto dielu ostáva nostalgický koniec.

American Horror Story - Druhé ráno (2018) (epizoda)

Nejaký ten menší zvrat na konci bol, ale dej sa moc nehýbe, Sarah tu jej postavu až tak neverím, no neviem, zatiaľ sa však ostávam dívať. 3*

American Horror Story - Konec (2018) (epizoda)

Je možné že po dvoch osobných sklamaniach (Roanoke, Cult) mám laťku už dosť nízko aby som ocenil pilotný diel ďalšej série. Anyway musím povedať že téma je plná potenciálu, dej upútal takže dúfam že sa dočkám AHS ktoré už nebude síce ťažkým dramatom, no aspoň povedie zaujimavým príbehom.