Všechno nebo nic (2017)

Romantická oddechovka, s několika silnýmy momenty. 65%

Spolujízda (2019)

Film s jednoduchou zápletkou, alá 90. léta, kde poměrně drsnou akci střídá až infantilní humor. Celkově mi to moc dohromady nešlo a chvílemi se mi mysl vkrádaly myšlenky o promarněné příležitosti. 65%

Nevědomí (2013)

Málo platné, Tom Cruise je prostě zárukou kvality. Hodně dobře udělané sci-fi se SKVĚLOU muzikou od M83! 90%

Arctic: Ledové peklo (2018)

Klasický one man show survival. Příběh, kde není snad nic, co bychom již dříve neviděli. 60%

Zabít tiše (2012)

Filmařsky zajímavě pojatá gangsterka s hereckými výkony, které v jednotlivých scénách převyšují celkovou úroveň příběhu. 60%

Výjimeční (2019)

Drama ze života lidí snažícíh se zapojit autistické spoluobčany do reálného života. Celkový dojem umocněn faktem, že je příběh natočen podle skutečných událostí. 75%

Mizerové navždy (2020)

Příjemná směsice akce, humoru a nostalgie. Tenhle comeback se povedl! 85%

Gentlemani (2019)

Nádherně vybroušený kousek filmařiny! Příběhu z prostředí drsných hochů přidám pátou hvězdu asi po druhé projekci nebo až to všechno proberu :-) 90%

Jumanji: Další level (2019)

Nebyla to špatná zábava, ale oproti předchozímu dílu o dost slabší. 65%

Bez věcí nad věcí (2018)

Komediální příběh, díky kterému si možná uvědomíte, kolika, mnohdy nadbytečnými věcmi, se obklopujeme... a že chytrý telefon je dobrý sluha, ale zlý pán. Milé překvapení z německé produkce. Bavil jsem se. 80%