Jan Žižka (2022)

Neprehledny bitvy kvuli spatnymu strihu. Kdyz uz neco bylo videt, tak docela pekna choreografie. Zbytecne dlouhy nahaneni po lese. Choral bozich bojovniku zahral u srdce - 3*. Zaverecna scena mi prisla jak vytrzena z o level lepsiho filmu (Outlaw King, The King), skoda ze v takovym duchu nebyl celej film. Jelikoz je to lidovovej hrdina a melo to peknej vizual s ceskejma lokalitama, tak 4*. Jeste bych podotkl, ze na ceskej film tohohle zanru tj silnej nadprumer a cenim, ze Jakl ma proste vizi a koule. Svetove spis prumer.

6 underground: Tajné operace (2019)

Nekteri z vas to tu hrozne hroti a od filmu ocekavaji neco, cim ani byt nemel. Je to proste premrstena popkornovka, zkratka Bay posledni dekady. Nekoncici akce propletena vtipnejma hlaskama. Neco jako Pain & Gain, ale horsi. Kdyz se na to budu divat prave jako na popkornovku u ktery nemusim premejslet, tak 8/10.

Joker (2019)

Co si budem.. byl jsem na predpremiere a odesel jsem fakt stastnej z toho co jsem dostal.. dnes jsem na to sel znova, abych doplnil to, co mi poprve uniklo a vypada to, ze pujdu potreti. Kamera, soundtrack v topu. Dramaturgie mohla bejt trosicku vybrousenejsi. Phoenix je proste dokonalej a dohromady s prostredim, kde kontrastuje barevnej, schizofreni sociopat a sedivy, depresivni mesto na pokraji revoluce fakt skvele funguje. Jsem z toho celej dojatej! Vylozene kult osobnosti.

Woodlawn (2015)

Pribeh o segregaci a sportu fajn, ale z toho nabozenskeho fanatismu mi bylo na bliti :-).

Dinosaur 13 (2014)

Jak pise "kaylin", taky jsem si po 20min rikal, ze uz jsme vlastne na konci, protoze vykopali dinosaura -> aleluja.. jdeme chlastat. Ovsem to se nelibilo jistym panum z vlady, kteri na tom pravdepodobne chteli neco vydrit a tak se z toho stala soudni tahanice dlouha bezmala dobrych 7let, aby se nakonec ona kostra prodala za 7,6mil dollaru a byla vystavena v Chicagskem muzeu. V tomto kousku je nadherne videt, jak je vlada mocna. Jisty Peter Larson, vedouci te skupiny paleontologu z Dakoty co nasla prave kostru T-Rexe, dostal 6 mesicu ve federalnim vezeni, ovsem nestihl vyplnit nejaky papir a tak dostal 2 roky natvrdo. Nemuzu si odpustit uryvek z filmu, kde o tom mluvi prave Peter Larson. ///Straz: Have you seen this? Peter Larson: Seen what? Straz: Come here. Reason for incarceration, failure to fill out forms. Man, you must have really pissed somebody off./// Aneb.. proc nejit na 2 roky natvrdo, protoze jste nastval nejakyho spekatyho pohlavara.

Tísňová linka (2013)

Prvni 2/3 fakt super.. hlavne napeti diky nekoncicimu hovoru obeti s operatorkou, ovsem ke konci uz na muj vkus nuda a ten konec? Ha ha ha... Tu nudu ke konci bych mozna i unes, nebejt toho hloupyho konce..

Empire State (2013)

Chtel jsem to videt pac tam mel byt Dwayne a ten byl nakonec videt z celyho filmu snad 10min, Eddie si myslim, ze byl zahranej skvele. Pribeh.. no nevim. Chris, rekneme slusnak co chce bejt polda bez vahani kyvne na vykradacku snad 30ti mil dolaru? To se mi nezda. Jako nuda to nebyla, ale taky zadny buhvi co. Takova slatanina a proste strasnej bordel. Ps: Tak schvalne.. kdo si ve 2 zaberech vsiml modernich aut v pozadi? :-D

Skryté vášně (2010) (seriál)

Ve me teda Jasmina touhu nevyvolala, leda slzy nad timhle filmarskym skvostem... Inu.. po fotbalove lize mistru neni radno proklikavat porady, ale radsi jit spat! 1 hvezda za pekny zadky. Amen. Po filmarske strance? Odpad!