Rychle a zběsile 9 (2021) odpad!

Po dlouhé době jsem něco nedokoukal. Hrozná kravina, nechápu proč to ještě pořád točí. Je to něco mezi telenovela a power rangers.

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

Jedna z největších ptákovin jakou jsem kdy viděl.

Nikdo (2021)

Ještě tak v půlce jsem chtěl dát jen 4 hvězdy, ale nakonec mě to fakt dostalo. Hlavně ta scéna v domově důchodců. Konečně odpočinkový biják. Hodí se srovnání s John Wick, ale tohle mi přišlo malinko lepší.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Neuvěřitelně slabý. Nechápu to hodnocení tady. Fakt prostoduchý. Dobrý tak asi pro osmiletý děti.

Jako v bavlnce (2020)

Rozjezd slušný a vypadá to dost nadějně. Ale nakonec se to stočí úplně jinam než jsem si myslel a navíc to přestane úplně dávat smysl. Třeba ta scéna v garáži kde 50 kilová blondýnka přechytračí šéfa ruský mafie a jeho dvě gorily už byla fakt moc. Škoda mohl to být ucházející film.

Drsný město (2020)

Tak jsem to ani nedokoukal do konce. Absolutně nezáživný a první hodinu jsem vysloveně protrpěl. Tváří se to jako mega krutopřísný film, ale opak je pravdou. Nestojí za vidění.

War (2019) odpad!

Nejenom, že je to hrozná kravina, ale taky to natáčel kameraman s parkinsonem. Kamera se klepe jak kozy striptérky u tyče a už po 15 min. sledování z toho bolí oči a hlava. Nechápu to hodnocení tady a dokonce srovnání s rychle a zběsile. Je to naprosto přehnaný, nereálný a ještě to trochu připomíná gay porno. Nevydržel jsem se na to koukat až do konce, naprostá ztráta času. Už jsem vyděl pár Indických filmů, ale tohle je tedy vrchol.

Marvel's Luke Cage (2016) (seriál) odpad!

Nezlobte se na mě, ale tohle je nejenom neskutečná nuda, ale taky totální nesmysl. Máme tu týpka který se jako vždycky ze začátku snaží být mimo radar a do ničeho se nezaplést, takže se to vleče jako týden před výplatou a pak samozřejmě jak už to tak chodí se něco stane a on se hrooozně naštve a zjistíte, že je to vlastně takový superman. Ale nejde za tím hlavním záporákem, aby mu urval hlavu a inkognito celý město pěkně akčně vyčistil od padouchů. Ne, ne vymýšlí neskutečně složitý plány který by nevymyslel ani Rampa meckvák jak ho dostat. Co? Kurva proč? A navíc vůbec neskrývá svojí identitu takže všichni přesně vědí kdo to je. Prostě hrozná slátanina.

Krajinou domova (2014) (seriál)

Až neskutečné nádherný dokument, který přehrávám znovu a znovu dokola. Autorům se povedlo něco dokonalého, opravdu mě to vzalo za srdce.

Zaklínač (2019) (seriál)

Měl jsem hrozný strach, že po prvním dílu budu zklamán a další díly uz si nepustím. Naštěstí se tvůrcům podařil opravdu neobyčejný kousek který ač střídá několik dějových linek není to vůbec na škodu a divák se ve všem dobře orientuje a narozdíl od slabé hry o trůny nemusí šest sérií čekat na pořádnou akci. Jsem moc rád, že se tohoto díla zhostili tak bravurně a mě nezbývá než čekat na druhou sérií a doufat, že se to postupem času nezkazí jako třeba house of cards.