Virový faktor (2012)

Dvě hodiny akce bez jediného hluchého místa. Po předešlé prochlastané noci jsem potřeboval čumět na něco u čeho neusnu a tady se opravdu furt něco děje. Co na tom, že koncept kdy jeden brácha někam jde a ten druhý ho pak najde a spolu pak mlátí a střílí všude kolem sebe aby pak ten ''zlý'' zase někam běžel ,jede pořád dokola. Navíc když už tam někdo o něčem mluvil tak zbabrané titulky, se kterýma si někdo nedal skoro žádnou práci ve mě vyvolávaly křečovitý smích (možná to byly ty zbytky vodky). Prostě a jednoduše jsem se bavil !!

Vítězové a poražení (1999)

Jeden z nejlepších sportovních filmů vůbec.O americký fotbal jsem se nikdy nezajímal,ale tohle mě vtáhlo od první vteřiny a pustilo dlouho po závěrečných titulkách.Atmosféra naprosto špičková,fantastická hudba,herecké výkony bravurní,Oliver Stone..tak tady asi nemusím nic dodávat.Prostě paráda.95%

Vlajky našich otců (2006)

První půlka několikanásobně překonává druhou,ale i tak se na to dá celkem dívat.Ten závěrečný americký patos byl sice poněkud dlouhý,ale to u filmu oslavujícím americké hrdiny asi muselo být.Ale konečně jsem se dočkal fakt pořádné bitvy,která byla po Ryanovi asi to nejlepší co jsem měl možnost vidět.A pokud jsou Dopisy z Iwo Jimy ještě lepší(a říká se to) tak se opravdu docela dost těším. 75% // Na druhý pokus mi to přišlo tak nějak hodně slabší,tentokrát i ty patetické kecy už byly takové dost blbé.Hodnocení měnit nebudu , ale jsou to hodně slabé 4*

Vlci (2006)

No to byl zase skvost.Nevím jestli si v tom filmu všichni dělali srandu nebo jsem to nějak špatně pochopil,ale tady se někdo musel zbláznit.Přenesl sem přes srdce babičku,která by hravě do kapsy strčila i Johna McLanea,přežil sem vlkodlaky,kteří byli tak neskutečně tupí(vykosí celou hospodu a pak je zabije každá kravina),přežil sem i toho malého haranta,který jak už to u malých harantů bývá na co sáhne,to posere(i když nechápu proč zrovna 13-letý spratek musí být ten,který spasí svět),ale ten naprosto stupidní konec to už na mě bylo moc.Je to prostě sračka!!! Celá vesnice chrání malého chlapce,aby se pak při první přestřelce všichni jakoby někde vypařili. Pak se zbytek obětuje aby se nakonec zjistilo,že je všechno vlastně k hovnu a jenom se tak otevřela cesta k pokračování,které upřímně doufám nikdy nikdo nenatočí.20%

V moci ďábla (2005)

Ze slibného začátku se vyvinulo jenom obrovské právnické drama,které mi celkem zkazilo dojem z filmu.Ale zase můžu říct,že se zde skutečně po dlouhé době jednalo o horor(tuto nálepku má hodně filmů,ale většina je jen ostudou žánru).Tady mě místy prudce mrazilo v zádech.Ale obrovským překvapením pro mě byla absolutně neznámá Jennifer Carpenter,která se do role maximálně vžila a předvedla naprosto bravurní herecký koncert a tím asi film zachránila,protože výkony Toma Wilkinsona zdaleka nebyly tak dobré jak jsem čekal.A Laura Linney tam furt ''právničila'' a hrála na city.A moc ji to teda nešlo.Ale jak už jsem řekl filmu by prospělo kdyby se věnoval více Emily a ne soudní síni.Takhle 60%

Vnitřní nepřítel (2005)

Na Seagala hodně slušný film. Odmyslím-li si značně zmatený (čtěte stupidní) děj tak to nebylo tak špatné.Hodnotím ovšem z pozice jeho posledních kousků takže stále je to amaterská práce,ale rozhodně nic tak tragického. Uvažoval jsem chvilku o čtyřech,ale konec už neměl takové grády a přece jenom 4* už dostávají mnohem lepší filmy. A Vinnie Jones se po Condemned objevuje v další roli hláškujícího zabijáka a jako vedlejší postava byl jednoznačně nejlepší. Takže pokud máte rádi Seagala,ale nechcete se dívat na jeho nové filmy,protože jste slyšeli že je to děsná sračka tak doporučuji tohle.Nebo jak by řekl Vinnie ''Be buttfucked you cocksucking motherfucker''. 60%

Volný pád (1993)

Michael Douglas a jeho one man show.Tomuto týpkovi bych teda kufřík ukrást nechtěl.

V pasti (2005)

Velmi zvláštní thriller o velmi zvláštní dívce,která se dostala do velmi,velmi zvláštní situace.Když jsem si si četl o čem to bude tak jsem byl poměrně překvapen když to bylo úplně o něčem jiném,ale bylo to dost dobré.Napětí každou vteřinou a až do konce jsem netušil,kdo je vlastně obět.Ale trošku mi film pokazila amatérská operace(neřeknu čeho to bych odradil spoustu lidí)u které jsem sám skučel bolestí!!Jinak film fungoval docela bezchybně.75%

Všichni milují Mandy Lane (2006)

Nejpředvídatelnější horor filmové historie. Od první do poslední minuty tušený závěr je to co film mocně sráží do kolen. Navíc je tu až příliš dlouhý a celkem i nudný začátek,kdy sledujeme bandu nadržených teenagerů ( slovo nadržený tady dostává nový význam,protože tady chce šukat snad každý s každým. V jeden den!! ) jak se jednou na ranč ztřískat jak hovada. K tomu si připočtěte Mandy Lane,která působí jako zakomplexovaná lesba,která většinou jenom blbě čumí a nenechá na sebe ani šáhnout a výsledkem je celkem podprůměrný ''killing spree'' na který se velmi rychle zapomene. I don't give a fuck about Mandy Lane!! 40%

Wonder Woman 1984 (2020)

A mým nejnenáviděnějším filmem se stává....upřímně, v letošní nabídce filmů, která byla značně osekána, jsem se na Wonder Woman opravdu těšil. Komiksáky mám obecně rád a první díl byl na DC tvorbu až překpapivě dobrý. Ale ukázalo se, že DCEU je opravdu v prdeli a až na občasné výjimky (Man of Steel, Aquaman), jsou jejich filmy opravdu špatné. Už Harley Quinn a její solo dobrodružství, bylo totální zprznění mé milované postavy, ale tady se jde ještě o kus dál. Je to celé nudné, hloupé, nic nedává smysl, triky jsou neskutečně špatné a až na úvodní závod se tam prvních asi 100 minut nic neděje!!! Což je na blockbuster, který mám minut 150 opravdu špatně (celkově je v tom filmu asi 10-15 minut akčních scén). Už předchozí filmy nevalné kvality ukázaly, že špatný scénář obalený tupou i když velkolepou akcí, je cesta do pekel, ale tady se režisérka rozhodla jít opačně a ty tři akční scény obalila hromadou hoven. Vezmu to popořadě. Gal Gadot je opravdu krásná ženská a opravdu špatná herečka. Neumí hrát, v akční poloze se tváří jako kdyby jí chytla sračka a navíc je tady nesympatická kráva. Chris Pine je doslova vytažený z prdele a jeho návrat nedává smysl (pomlčím o tom, že to je neskutečně creepy protože....uvidíte sami). Kristen Wiig přehrává všechny o parník a je snad jediným světlým bodem filmu. Bohužel jako záporačka Cheetah tu má velmi málo prostoru, takže další totálně promarněná příležitost. A když už jsme u těch záporáků. Pedro Pascal je asi to nejhorší a nejtrapnější, s čím jsem se v komiksácích kdy setkal. Celá zápletka s Dreamstonem je ultimátní zhovadilost a v návaznosti na ostatní filmy nedává vůbec žádný smysl. Finální poselství je pak doslova výsměchem veškeré logiky a sluníčkáře asi pošimrá na těch správných místech, ale racionálně uvažujícího diváka (a v podstatě každého člověka, co nemá v hlavě nasráno), svou hloupostí donutí film opravdu nenávidět. Ne, na třetí díl se netěším a Patty Jenkins a její chystané Star Wars budou dle mého jedním z nejhorších filmů....EVER!!