Černé Vánoce (2006)

Naprosto nesmyslná záležitost při které jsem se nudil neskutečným způsobem.O co tady jde se dozvíte hned ze začátku protože to naprosto bije!!! do očí.Takže konec nikoho vůbec nepřekvapí,zabíjení mladých velmi pěkných(ale zároven úplně tupých) holek bylo špatné jako vlastně celý film.Alespon jsem se dozvěděl proč neexistuje Santa.Protože ho sestřelili Rusové.20%

Čtvrtý druh (2009)

Už na začátku,kdy má Milla ten dramatický projev,jsem začal tušit,že se bude jednat o kardinální průser......a stalo se.Banda bláznů vidí nějakou zkurvenou sovu a strašně z toho šílí(občas dvojnásobně a to když na scénu nastoupí rádoby autentické záběry od skutečných lidí),pak začne šílet a děsně řvát i hlavní hrdinka a to je vše přátelé.Z celého filmu,který je mimochodem téměř totožný s hlavní zápletkou Akt X,tak mám pocit,že by se to mělo spíše natočit jako detektivka,kde prostě šílená matka(a že ji muselo v té hlavě mrdat pořádně) zabije svou dceru a jebne jí z toho ještě více.Pár scén sice celkem zaujme,ale jako celek to prostě vůbec nefunguje. 40%

Čtyři bratři (2005)

Bývaly doby, kdy jsem Wahlberga strašlivě nesnášel. Ted' se na jeho filmy těším !

Deadpool (2016)

Už úvodní titulky slibovaly trošku jiný přístup než je obvyklé, ale obavy skončily po zhruba 12 vteřinách. Deadpool je prostě jiný. Je to hrdina, kterého nelze nemilovat, protože je to naprosto famózní sexistické hovado s infantilním humorem (takže něco jako já akorát má místo špeků svaly). S ničím se nesere a co mu stojí v cestě většinou chcípne způsobem, který by nikoho s příčetným uvažováním zaručeně nanapadnul. A kde samotný nestačí má cool sidekicky, kteří se mu snaží srovnat jeho totálně amorální kompas (Colossus), popřípadě ho mají naprosto u prdele jako Negasonic Teenage Warhead. Což je mimochodem opravdu nejhustější jméno v celém komiksovém univerzu!! Co dodat?? Maximum effort!

Deník mrtvých (2007)

Bylo jen otázkou čase,kdy se natáčení na ''ruční'' kameru stane hitem. Cloverfield to začal famozním nástupem,Rec to zopakoval v zombie tématice a Romero to celé zesral.Mám tád zombíky a ustřelování různých částí jejich těla či požírání hlavních hrdinů,ale tahle sebranka lidí,kteří po celou dobu melou neskutečné hovna a tváří se u toho strašně drsně a cool mě prostě doháněla k šílenství.Navíc ty proslovy byly úplný vrchol tuposti a demence co jsem měl za poslední dobu možnost vidět.Romero mi tady prostě vůbec nesedl a já si jdu raději zopakovat Úsvit mrtvých abych si zase zvýšil svou důvěru v zombíky.

Děsnej doják (2006)

Jak ohodnotit něco co je tak odporně hnusné a trapné že jsem se hrůzou odvracel?Odpad,ale jednu hvězdičku si to zaslouží za pěkné ženské co tam hrály.Ale příště už si rovnou pustím nějáké porno a bude to mnohem kvalitnější než tahle sračka.Vzít si vtipné scény z jiných filmů a předělat je do naprosté hnusoty,k tomu pár vlastních nechutností to nemůže dopadnout dobře.Zázraky se nedějí a tak film dopadl jako naprostá katastrofa s asi jedním vtipným momentem.10%

Deuce Bigalow: Evropský gigolo (2005)

Nemůžu si pomoct ale toto byla fakt hrozná komedie.To co bylo na prvním dílu vtipné tak tady bylo hodně trapné a vesměs hodně nechutné(asi nejhorší byl tanec s ženskou,která má místo nosu penis).Děj byl taky úplně o ničem a celé to bylo takové divné.Ale rozhodně to nebylo zábavné.Režie se navíc ujal někdo kdo má příjmení stejné jako hlavní hrdina a tak to asi mělo působit jako nějáké kouzlo nebo co,ale spíš byl právě pro své příjmení vytažen z davu,protože jsem o něm v životě neslyšel a toto byl jeho první film.No doufám,že se nerozhodne natočit třetí díl to už by snad byl úplný konec.2* za občasné pousmání

Dnes zemřeš! (2005)

Typická ''seagalovka'',chabý scénář,spousta zabíjení a v podstatě to co je v jiných jeho filmech je i tady.Takže zabíječka času na nudné odpoledne.Ale zase je fakt,že oproti některým jeho předešlým filmům se tady na tohle dá dívat.Mohli si sice odpustit ty vize co má jeho žena ve snu ale budiž.Stejně je to průměr za 40%