Café Lumière (2003)

Film bez děje, který sehlává v tom hlavním a to v tom, jestli vás to zajímá. Mě to fakt nezajímalo a nudil jsem se jako blázen.

Město smutku (1989)

Smutný, ale taky i dost nudný film. Jednu hvězdičku přidávám za Tonyho.

Nosič reklamy (1983)

Na třech krátkých příbězích je jasně znát, že se jedná o zfilmované povídky. Jejich nejsilnější stránkou je právě totiž scénář (námět), i na krátké ploše jsou přesně definovány charaktery a příběhy přes svoji jednoduchou strukturu dokážou strhnou a mají na svých koncích úžasnou katarzi.

Ostří meče (2001)

Docela mě překvapilo, že na mě líp působily scény, kdy se nebojuje než ty akční.

Doraggusotoa gáru (2003)

Ten film je debilně trapný, až je vlastně zábavný. První půl hodinu jsem nestačil vnímat, na jakou blbost se koukám. Když jsem přistoupil na to, že je to jen taková kravinka, tak jsem se párkrát i zasmál. Kdyby ta holka nebyla tak okouzlující, tak by ten film nestál opravdu za nic. Možná jsem k němu až moc krutý, ale když tady kolem koukám na ta vysoká hodnocení, tak mi to prostě nedá, abych to neuvedl trochu na pravou míru.

Deiji (2006)

Viděl jsem DC a paráda.

Šigacu monogatari (1998)

Nuda. Trochu děje, téměř žádný příběh, absolutně žádné drama, mizivá stopa romantiky. Přestože má film jen trošku přes hodinu, připadal mi mnohem delší. Například uprostřed filmu je hrdinka v kině a my téměř deset minut sledujeme film, co běží v kině. Ve výsledku dost velké zklamání. Bohužel.

Sseom (2004)

Excelentně natočený film. Úžasná snová atmosféra nejistoty a halucinací, vynikající sountrack.

Tajemství (1999)

Jednoduchá, ale originální zápletka v téměř dokonalém filmovém balení a s naprosto okouzluící Ryoko.