• Fantasy

Plán útěku (2013)

Tak na tohle sem se opravdu třásl. A stálo to za to!! Těšil sem se na spojení mých oblíbenců Ramba a Guvernéra, kteří se toho chopili všemi deseti i přesto ,že už se jim na jejich tvářích vytváří vrásky, jakožto řeky vymílají svoje koryta. Opravdu akčňák jak má být. Plný překvapení, nápadu , napětí ale i humoru. Scéna šprechtícího Terminátora mě srážela k zemi a závěrečné ASSHOLE mě dostalo do kolen. Přál sem si aby film snad nikdy neskončil. 97%

Surfařka (2011)

Opravdu kvalitní snímek , navíc podle skutečné události což jenom přidává na reálnosti a kvalitě. Opravdu drama , které dokáže diváka dovést až k slzám. Výborné spojení životní tragédie a následné vůle,bojovnosti a chuti do života ,samozřejmě za podpory rodiny a kamarádů. Velice hezké záběry oceán-surfař. 95%

Na život a na smrt (2013)

Dlouho sem uvažoval o 5 hvězdičkách ale těch pádů a pádů na skály , těch kulek co v sobě nesli a přesto bojovali dál , to už bylo snad přeci jen přehnané , i když se jedná o příběh podle skutečné události . Film má ovšem i tak skvělou kvalitu po stránce grafiky, efektů, hereckého obsazení. 85 %

Don Jon (2013)

Snímek ve kterém mladík ujíždí na pornu a sbalí každou holku v klubu ? Pro mě celkem nudný a bohužel ani krásná Scarlett tento film nezachrání.

Nebezpečné líbánky (2010) (TV film)

Film s opravdu pochmurným dějem, který rozhodně nenadchne. Hodnocení by si asi zasloužila jen Summer(kvůli které sem se na film vůbec podíval) za promenádu v plavkách a její krásné smutné oči.

Turbo (2013)

Opravdu hezký animák , řekl bych nejen pro děti. Já sem se u něj vcelku bavil , musím proto pochválit nádhernou grafiku, efekty a chvílemi zábavné momenty. I když už chvíli po začátku jde přijít na možný závěr filmu,což trošku ubírá na kvalitě, můžu jenom doporučit na příjemně strávený večer. =80%

Sám ve stěně (2009)

Neskutečné co tenhle borec dokáže. Jeho psychiku bych chtěl mít. Jinak velice hezké záběry krajiny, lezce a hudba k neuvěřitelným výstupům, řekl bych, taky vhodná. Na závěr bych jenom dodal : " Wow,wow,wow ! "

Drive Angry (2011)

Řekl bych spíše průměrný film s dobrým dějem a pro mě neoslnivými.levnými efekty. Dlouho sem uvažoval o i o 4 hvězdách za slušné obsazení krásnou Amber a mého oblíbence Cage. Chvílemi slušné hlášky ale zklamání z filmu je znát.

Muž, který sázel stromy (1987)

Velice krásná a dokonale odvedená práce . Úžasný animáček s poetickým jádrem. Když bylo ve filmu řečeno : " Anebo to už nepovažoval za potřebné," okamžitě se mi vybavily slova : "Pouze činy dělají člověka." ...a je to tak. Zaslouženě plný počet hvězd.