Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Sci-Fi

Poslední recenze (18)

plakát

Jolt (2021) 

Další režisérka, která si chce dokázat, že má "koule" natočit akční stylovou jízdu. Snaží se to být stylové jako něco od Matthewa Vaughna nebo Guye Ritchieho ale prostě režisérce se to rozpadá pod rukami a zkrátka nemá na to. Dialogy a většina scén jsou jen cringe které prostě nepůsobí dobře a jsou jen trapné. Rádoby cool soundtrack moc nefunguje a je nehodící se. Kate je celkem sexy, ale celkově její postava je o ničem a nezajímavá, stejně tak i ostatní postavy které občas trpí nějakou retardací a musí přepnout do módu "čím více budu mluvit sprostěji tím víc diváku se zasměje a je to vtipné". Nápad jako takový cením, ale příště to chce někoho zručnějšího, co opravdu umí z toho udělat šílenější stylovou akční jízdu. Na 3* to nestačí hlavně kvůli retardovanému finále a taky hlavně kvůli jedné skutečné transsexuální postavě které, prostě to herectví nejde a cítil jsem v sobě trapnost z některých, momentu a dialogů kde to na mně působilo opravdu hrozně špatně a stejně tak akční stránka byla nic moc. BTW: Pokud bude dvojka, tak nezapomenout sebou vzít mozek, pak vybrat jinačí režisérskou sestavu a klidně i scénáristu a bude to mít potenciál.

plakát

Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021) 

První část byla sračka, která otravovala lesbickou linkou. Druhá část ušla a měla dobré momenty a neotravovala tam lesbická linka. Ve třetí části si chtějí dvě pipky vylízat svoje hříšné mušličky a muckat si svoje mlsné jazýčky, to se samozřejmě nikomu nelíbí a proto na ně musí být hon. Vesměs by v tomhle nebyl problém, pokud by člověk netrpěl nějakou nemocí, nebo netrpěl dnešní debilitou. Všechno tu je dáno na sílu, aby se podporovala lesbická láska, stejně tak mučednická láska. Tohle já nebudu tolerovat, ať je to jakákoliv autorská vize, tak tuhle sračku ať vypráví svým vnoučatům a klidně ať je zdegeneruje. Řemeslně to je OK ale nestačí to ke 2* hlavně kvůli příšernému scénáři tak nudným lesbickým momentům které už ve mně vřely a byli opravdu na sílu. Příště něco, co nebude tak degeneračního a bude to něco ve stylu druhé části.

plakát

Očista navždy (2021) 

Režisérské nezvládnuté peklíčko od mexičanského režiséra který, by měl raději jít okamžitě točit reklamy pro svojí Mexickou fajtu a přestat natáčet filmy. S přehledem nejhorší Očista, která postrádá prvky předešlých dílu a je to jen politická žumpa o nějakých nezajímavých Mexičanech a silných ženách, které umějí zacházet se zbraněmi. Nejhorší na tom je že, to je tak kurevsky nudné, že čumění do prázdné bíle zdi by bylo mnohem zábavnější. Největší problém vidím v tom, že snímek neví, čím chce být, jestli bude diváka strašit lacinými lekačkami, nebo jestli to bude telenovela, nebo akční jízda. Tak či tak, nic z toho pořádně nefunguje, postavy jsou nudné a nezajímavé, nemají žádnou hloubku a jsou jen loutkami pro špatný scénář, který je místy tak retardovaný že jsem si musel jednu danou scénu stopnout a vysmát se od srdce, a potom v klidu pokračovat. Akční stránka taky nefunguje, nemá tempo a je celkově o ničem a ničím nepřekvapí. Ve filmu se nachází scéna na jeden záběr a já říkám, že ta se taky nepovedla, kameraman neumí pořádně zachytit scénu a jen se tam chodí a svojí nemotornost zakrývá explozemi, takže zde taky není nic k plusu. Film obsahuje nespočet nudných dialogů, které jsou totálně o ničem a jen film natahují do strašlivé délky. Tady se klady hodně těžce hledají a maximálně hlavní herečka je celkem sexy a dobře se na ní dívá, zbytek je děs a jsem rád, že to skončilo, tedy pokud někdo na záchodě nevysere další podobnou sračku.

Poslední hodnocení (2 246)

The Voyeurs (2021)

11.09.2021

Kate (2021)

11.09.2021

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms (2021)

10.09.2021

Úniková hra: Turnaj šampiónů (2021)

10.09.2021

Zhoubné zlo (2021)

10.09.2021

Vivy: Fluorite eye's song (2021) (TV seriál)

08.09.2021

Smrt ve tmě 2 (2021)

05.09.2021

The Protégé (2021)

04.09.2021

Kigeki (2002)

29.08.2021

Reklama

Reklama

Reklama