FUBAR (2023) (seriál) odpad!

Ani sám ujo arnold nedokázal utiahnuť tento scenáristický humus. Zly humor, ešte horšie obsadenie .. chce sa to hrať na niečo akčné no Nefunguje to ani ako paródia.. toto by som neodporučil ani bande hluchoslepých🤢

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Jedna hviezda za prvé tri diely, od štvrtej časti seriál stráca logiku a skáče od "nápadu" k "nápadu".. akoby scenár písali okoloidúci priamo na place. Škoda

Zlatá devadesátá (2023) (seriál) odpad!

Pristihol som sa ako očami hypnotizujem obrazovku len aby to fungovalo.. ale buď toto nadanie v sebe nemám, alebo tento odpad je naozaj odpad. Okrem Reda a Kitty tu nedokáže baviť absolútne nič.. dokonca ani návrat starej bandy, na ktorú ma nalákali. Velmi slabú jednu hviezdičku starému pánovi a jeho ženuške som ale kvôli niektorým tunajším hodnoteniam zmenil na odpad.. kvôli takému nejakému vybalansovaniu "csfd vesmíru"😇

Z jiného těsta (2023) odpad!

Kde začať? Dialógy bez hlavy a päty, "príbeh" jak by smet, najnudnejšie a naj-bezchemickejšie hlavné postavy na celom svete.. a čo ma asi najviac sklamalo tak že sa moja milovaná "Drayfusska zapredala takémuto paškvilu.. Polovicu hviezdy by som dal možno za kostýmy a odsadenie vedľajších postáv, inak len grcam plačem a ešte aj grcam. Viac ako jednu hviezdu tomu môže dať iba správne médiami vymasírovaný jedinec, ročník 2008+ pochádzajúci z veľmi progresívneho prostredia

V bublině (2022)

Len Hlúpučká reklama na kovid

Pravidla rozkoše (2022) (seriál)

Trocha feministicky až skoro rasisticky laděné, ale jako základ do puberty fajn

Sebevražedný oddíl (2021)

bez nápadu, trošky logickosti a jediného hereckého výkonu -ak nerátam CGI ..prirovnal by som to ku norskej zelenine: na niečo sa to chce tváriť, ale je úplne bez chuti.. ani neviem za čo jedna hviezda, asi za vtip o "strikajicich andílcích. a možno len z úcty k luďom čo tento odpad pochopili

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

Hrôza v nepriamom prenose. Obstarožní hlavní hrdinovia snažiaci sa ešte asi naposledy zaujať. Násťročný nenáročný divák možno pookreje ale pre mňa osobne utrpenie.. ani neviem za čo dávam hviezdu.. asi z milosti v nádeji na lepší zajtrajšok kinematografie :/

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Miestami až hlúpo nelogická kriminálka na stredu večer.. (rozumej Béčková).. vyšetrovanie polície je väčšinou veštenie z gule, "perfektný" niekoľko mesiacov plánovaný prepad je trápne zmätený.. až smiešne situácie a mieriacimi zbraňami vypĺňajú priestor slabučkých dialogov.. o milostných vzťahoch tychto "expertov" s rukojemníkmi nehovoriac. Čerešňa na torte je konverzia vyšetrovateľky polície na lupiča po dvoch skoro rande, jednom šuku a dlhej vete ohľadne devalvácie meny. 3etia séria: lepšia výprava a účes Tokyo sú stále slabá náplasť na opakujúce sa utrpenie postradajuce zasa kus logiky.. Originalita sa len opakuje a scenár neponúka nič nové! postavy sa zasa len mieria zbraňami a správajú ako závislí na odvykačke :/ (zamýšľam sa ako našiel dron dodávku v lese.. alebo ako preniesli dekompresnu komoru, býbušniny na zaminovanie vchodov, červené montérky pre rukojemníkov vo všetkých veľkostiach, guľomet s granátmi a muníciou, potápačské prístorje, taviacu pec aj ventiláciu do priestorov banky) fakt som sklamaný po toľkom ospevovaní.. nárek a utrpenie :( a všetko by bolo ok, ale verbal dal 5* ?!!! 🤦

Polar (2019)

hlavná úloha: obsadenie + zahrané za 5* obsadenie záporáka a profesionalita "vraj zabijákov vraj z týmu A" (- 2*)