Wolverine (2013)

Nemůžu i pomoct, ale další a další pokračování ,, nabalování" dalších příběhů na starý dobrý X - Meny prostě nedělá dobrotu. Scenáristi už asi neví co nového vymyslet a osobitě skvělou postavu Wolverina przní takovýmhle dějem. Ať to bylo tím, že tu nesedělo pár věcí s díly předchozími nebo to bylo v tom, že jsem postrádal akci a napětí .. nevím. Řekl bych to asi tak, že měli tvůrci filmu velmi dobrou a účinnou zbraň ale nedokázali uplně trefit cíl.

Gravitace (2013)

Na tvorbě filmu se podílelo nemálo odborníků, zabývajících se reálným chováním ve vesmírném prostoru. A výsledek?? až na pár nesrovnalostí - nádhera. Vesmírné záhadno, absolutní minimum herců a jejich osobitý přístup ke svým rolím dělá z tohoto filmu něco výjimečného a dokáže to diváka hluboce zaujmout. Je skoro hřích tento snímek nevidět ve 3D nebo alespoň full HD, protože tím se celému tomuto filmu nasadí ta největší koruna.

Millerovi na tripu (2013)

Už jsem myslel, že se nedočkám komedie, u které bych se takhle bavil. Herecké obsazení snad nemohlo být lepší, originální až perverzní humor v dnešní době letí. Jen škoda, že se dá už od začátku předvídat jak a kdo s kým nakonec skončí. A mokrá scéna s Jennifer Aniston v té autodílně?? Skvělé!!

Stážisti (2013)

Na tento film jsem se opravdu těšil, tato herecká dvojice se v komediích osvědčila a tak jsem čekal zase nějakou hitparádu, u které se budu bavit. Bohužel jsem byl zklamán. Nejzajímavější na celém tomto filmu bylo asi to, že člověk nakoukl do prostor Googlu. Postrádal jsem starý dobrý humor, groteskní situace apod. Nejsem si vědom, že bych se během celého filmu nějak výrazně zasmál. Tak sakra má to být komedie a ne parodie na komedii, u které si říkám.. kdy už to skončí... ve výsledku ztěží průměr.