Ach, ten můj šéf! 2 (2011) (TV film)

Dvojka už nebyla tak vtipná, jak jednička, ale tak to většinou bývá. Těšil jsem se na oblíbené postavy a co jsem očekával, to jsem dostal. Co se týká vtipu s tornádem, neměl být brán, jako vtip, ale jako nepodařený vtip, kterému se lidi normálně nesmějí a to bylo na tom to vtipné. To jen pro objasnění pro ty, kteří se obvykle smějí vtipům po té, co už se všichni přestali smát.

Ach, ten můj šéf! (2009) (TV film)

Milá a svěží komedie, která mne velmi překvapila. Henriette je velmi sympatická herečka, má takovou tu jiskru v očích a rozverný kukuč. Šéf byl zpočátku pěkný hajzlík, tak jsem mu moc nepřál, ale později jsem mu vše odpustil a těším se na další díl. Pokud mne dvojka zaujme tak jak jednička, určitě přidám ještě o jednu hvězdu víc.

Annapolis (2006)

Ač nejsem militarista, film se mi velice líbil.

Rosamunde Pilcher - První nebo druhá (2014) (epizoda)

Musím oponovat, tento film nebyla klasická Pilcherovka, jak zde hodnotí Freddy. Jennnifer je velmi hezká a milá slečna, která se jeví jako takový ten vyčůránek, co z chlapů tahají peníze. Hledá únik z finanční krize, kterou nám vůbec neobjasnila a tak jsme si ani nebyli schopni udělat představu, jaká vlastně je. Vzhledem k tomu, že Stevemu velmi a zištně pomáhala, děj směřoval k tomu, že Steve skončí v náruči Cory, která se mi ale vůbec nelíbila. Zato rodiče od Steva byli skvělí a dobře se vzájemně dobírali. Co dodat? Velmi jsem se pobavil a dávám plný počet i za ty starší, co tomuto žánru fandí, jen nemohou bodovat, protože nemají počítač, nebo internet, nebo obojí. Je jich velmi mnoho a věřím, že by takovéto filmy posílali do červených čísel, kdyby bodovali.

Inga Lindström - Osudová výměna (2015) (epizoda)

Mně ten film až tak nudný nepřipadal. Byla to celkem zábava. Zajímalo mne, jak se Elisa popere s výzvou obnovy restaurace a jak zvládne zlenošený personál. V bance si vedla také dobře. No fandil jsem ji celý film.

Kletba rodu Pembertonů (2004) (TV film)

Příjemný a oddychový film, hezké prostředí, hezcí a příjemní herci, samozřejmě i správně nepříjemně laděné postavy a zajímavý i napínavý děj. Člověk té Leile prostě musí fandit.

Emilie Richards - Návrat na Nový Zéland (2009) (epizoda)

Trochu jsem byl zklamaný, děj strašně tlačil na pilu. Paige a Adam na sebe hned skočili a ta jiskra tam prostě nepřeskočila. Nebylo to tam vůbec vidět. Tak trochu odfláklé.

Katie Fforde - Láska na vysočině (2010) (epizoda)

A zase jeden romantický film, který je hodnocený odpadem od lidí, kteří jej snad ani neviděli. U filmu jsem se náramně pobavil, velmi sympatické obsazení a i ten hajzlík tam byl také. Nejhezčí byly lamičky Alpaky. Samozřejmě nechyběla krásná příroda. Vzhledem ke špatnému hodnocení, jsem si dovolil trochu přifandit.

Věčnost (2016)

Hezká hudba, láska, bolest. Vše co k životu patří. Tento snímek bych zařadil pro chvíle relaxace, bez nutnosti přemýšlení. Děj je podaný formou vyprávění a provází několik generací.

Pelé: Zrození legendy (2016)

Film pro milovníky fotbalu. Já tedy těm Brazilcům fandím. Pelé byl výborně zpracovaný. Bylo hezké, jak namyšlení Švédi dostali na prdel.