Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Dobrodružný

plakát

SnowComing (2019) (TV film)

Líbilo, vtipné a protože jsem nic zvláštního neočekával, nebyl jsem zklamaný. Naopak.

Raoul Taburin (2018)

Milé, hezká příroda, ale podruhé bych už na to nekoukal.

Na nože (2019)

Skvělá zábava.

plakát

Grand Hotel (2011) (TV seriál)

Je až s podivem, kolik vražd a intrik se děje v jednom hotelu. Také to vedení hotelu jen jak diktatura v nějakém státě. Jinak velice koukatelný seroš.

Řekni to nahlas! (2020)

Rozjezd byl trochu delší, ale pak stál příběh za to.

plakát

Slunečná (2020) (TV seriál)

Přidávám se k Davidovi, úplně mne seriál dostal. Někdy mne až rozčiluje, jak si s námi hrají, co se týče zvratů a dramatičnosti. Prostě super povedený seriál se sympatickými herci.

Stíny vlků (2019)

Když už soudruzi z USA nemíchají rasy, myslím černoch s běloškou, nebo asiatka s bělochem atd., rozhodli se v tomto snímku vyzdvihnout své domorodé obyvatele aby jim také trochu zdvihli to sebevědomí. Film mne nezaujal a byl o ničem.

Šťastný konec (2018)

Snažíme se pochopit miléniány, jejich nový pohled na svět, ale zapomínáme na to, že i starší generace už není tak stará, jako dřív. Čím víc se posouvá hranice dlouhověkosti, tím víc se musíme připravit i na to, že naše babička a dědeček už nejsou a nebudou takoví, jak jsme si je zaškatulkovali.

plakát

Rosamunde Pilcher - Hledá se chůva (2018) (epizoda)

Rosamunde nám trochu měkne, ta zápletka mi připadala tak trochu odbytá, mohla být víc dramatičtější a delší. Autista mohl být také trochu lépe zvládnutý. Moc jsem mu to nevěřil. Také mi tam chyběl nějaký ten kinderhajzlík. Jinak film pobavil, hezká příroda a koně. Film doporučuji pro romantické duše.