Loupež ve velkém stylu (2017)

Pánové osmdesátníci to zvládli na výbornou. Skvělé popichování mezi dědky a hlavně obdivuji jejich vitalitu. Kéž bychom i my byli v tom věku takhle fit.

Domácí péče (2015)

Škoda že tak trochu shodili léčitele. Myslím si, že léčitel, který přesvědčuje pacienta aby pil vlastní urinu, vzápětí mu řekne, že jeho tělo už praktiky nemá šanci a že připravuje pouze jeho ducha, je velmi špatný léčitel. Pokud by měl léčitel takové schopnosti, jak ve filmu tak trochu naznačovali, jistě by takovému pacientovi naordinoval urinoterapii v celém rozsahu, ne pouze jednou denně pití uriny a podpořil by léčbu hladovkou a samozřejmě za působení pozitivní energie, které jak jsme byli ve filmu svědky, měli hodně. Pak mi na zdravotní sestře nesedělo to, že určitě věděla, že pokud má rakovinu slinivky a metastáze, nemůže v žádném případě popíjet alkohol, čímž se cíleně zabíjela a žádná léčba v tomto případě neměla šanci.

Katie Fforde: Zkouška věrnosti (2008) (TV film)

Rozverná romantika s trochou nadsázky. Zpravovat auto v takovém oblečku a pak ta paryba, co chytali bylo trochu mimo mísu, ale jinak mne film pobavil.

Mlčení (2016)

Nevím proč si každý myslí, že ten jejich bůh je ten nejlepší a ta jejich víra ta pravá.

Dívka z budoucnosti (2011)

Zahrajeme si paci, paci, pacičky a už jsi náš celičký. Vcelku zajímavé a také na přemýšlení. Ty žížaly si mohli alespoň umýt, než si na nich začali pochutnávat.

Kundo: Čas pomsty (2014)

Korejský westernový film, kdy neporazitelný slizký záporák skoro všechny naše kundo přátele pozabíjí a když už nemám skoro komu fandit, přijde nakonec, zezadu zemědělec. Teď si to buď přeberte, nebo se na film raději podívejte. Je to slušná zábava.

Rosa: Láska bez předsudků (2016) (TV film)

Pokračování Ein fach Rosy bylo povedenější, než předchozí Svatební romance. Z filmu je vidět velký vliv tureckých nájezdníků, kteří definitivně ukončili německý říšský sen o arijské rase. Zpět k ději. Z obsahu zde na ČSFD je již zřejmé, co se bude dít, proto jej nedoporučuji číst a raději se na film podívat. Líbily se mi postavy Ruth a Wilhelma, byli správní zabejčení důchodci a vtipně děj opepřili.

Das Geheimnis der Hebamme (2016) (TV film)

Christian byl sice statečný rytíř, ale při souboji s Randolfem byl úplná měkota a vůbec to nedával. Na to jaké měl zkušenosti z boje to byla bída. Jinak příběh velmi poutavý a zajímavý.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Tento film jsem bral s nadsázkou, jako všechny americké akční kovbojky v posledních letech.

Inga Lindström - Děti mé sestry (2015) (epizoda)

Hanna měla obrovskou trpělivost a výdrž. Tina byla superkinderhajzlík a dávala to Hanně pěkně sežrat. Já mít takový dítě a podmínky, už by byli děti u babičky a statek prodanej. Asi jsou ty Haničky prostě holky do nepohody.