Vše pro lásku (2017) (TV film)

Myslím si, že si na své příjdou i milovníci červené knihovny. Nejenom milovnice.

Slunečná - Sázka (2020) (epizoda)

Každá nová věc má své příznivce a také ty, kteří zrovna nejsou nadšeni pro zrovna ten styl a žánr, jaký se mu zrovna nabízí. Mne tahle milá podívaná zaujala a protože je zde hodně těch, co tuto libůstku zapudily, lehce jsem nadhodnotil, protože fakt do odpadu nepatří. Rozjezd vcelku dobrý.

Love on the Slopes (2018) (TV film)

Krásné hory, hecí hlavní hrdinové, vtipné a zábavné.

X-Men: Nová generace (2017) (seriál)

Heroes jsem zatím neviděl, tento seriál se mi velice líbí, má napětí a sympatické postavy. Rozhodně bych jej neodstřelil odpadem.

X-Men: Nová generace - Gen X (2017) (epizoda)

Modrý kód - Mít trochu štěstí (2019) (epizoda)

Taková výhra může pěkně rozhodit vztahy. Nakonec dobrý skutek byl odměněn a peníze kamarády nerozhodily. Eva se neustále chová tak, že si stále způsobuje maléry. Někteří lidé to holt tak mají. Snaží se být přehodní a ono se jim to nevyplácí. Za mne plný počet.

V pasti - Série 1 (2016) (série)

Super krimi až mi z toho mrazu běhal mráz po zádech.

V utajení (2017)

Agentka Alice byla dobře zahraná, žádná supergirl a záporáky si dobře zahráli i Michael s Orlandem. Bylo to napínavé jako když vaří Polraich. Doporučuji.

Na sv. Valentýna (2010)

Film jsem si pustil na sv.Valentýna abych si ujasnil, co je to vlastně za svátek, nesvátek. Nesvátek pro to, že mi v práci nedají placené volno, abych mohl svátečně a zamilovaně blbnout se svou milovanou osobou. Nesvátek pro to, že musím po práci letět do obchodu, koupit nějakou tu kytku, či dárek, pak absolvovat, nějaký ten Valentýnský zážitek, či atrakci a pak vysílen ulehnu do postele a na Valentýnský sex mi už nezbývají ani síly. Takže to shrnu. Svátek je to pro to, že o tom všichni mluví a obchodníci si také příjdou na své. Komerce? Asi ano. Proto jsem se s partnerkou kouknul na ten film. Příběh se vtipně odvíjel a lotři dostali co proto a ti hodní taky. Takže za mne super.