Ken Park (2002)

Jestli toto je Amerika, tak to mne podrž. Mám z toho pocit, že lidé v Americe upadají stále víc a my bychom měli být obezřetní.

Gladiátor (2000)

Tento film je klasickým příkladem boje dobra se zlem,kde římský generál Maximus (Russell Crowe) prochází životní zkouškou,přichází o rodinu a svobodu a jako gladiátor musí vybojovat svou osobní spravedlnost.Film mne bavil od začátku až do konce,skvělá hudba a kamera,vše dobře sladěno a vzbuzuje emoce.

Krvavá legenda Bang Rajan (2000)

Myslím si, že jako vesničan bych asi také svůj domov bránil. Jen s tím rozdílem, že v dnešní době to máme trochu horší, nemusíme čelit jen barmské armádě, ale o mnoho horší, početnější a vychytralejší armádě, ve složení různých agentů s teplou vodou, kteří nás obírají formou různých pojistných smluv, falešných zapisovačů stavu plynu, elektřiny nebo vody, aby nás následně vykradli, falešných vymahačů, jako, že někomu dlužíme, hodných cikánských spoluobčanů, kterým rádi pomáháme, sektářským vizionářům, kteří by nás chtěli do svého spolku, nebo podomním prodejcům, kteří stále útočí na naše peněženky. Myslím si, že jsem všechny útočníky zde ani nevyjmenoval, je jich určitě víc. Teď je jen otázka, čím a jak se bránit. Vidle, sekera, mačeta, motyka, srp, kladivo, kosa? Nebo navštívit místního faráře, aby mi požehnal stuhu, kterou si pak uvážu na svou paži proti nepříteli?

První rytíř (1995)

Histerické filmy se mi vždy líbily.Klempíři z Camelotu a jeden Ex kalibr,co dodat.Ještě že má lady je tady v mé přítomnosti a nemusím cestovat na nějaké haitře a mlátit železem udatné rytíře a stačí mi jen uronit slzu nad povedeným filmem.

Showgirls (1995)

Nomi Malone je hysterická dívka co se vydává do Vegas za lepším životem. Její tanec i vystupování je jedna velká hysterická křeč.

Rosamunde Pilcher - Bouřlivé setkání (1993) (epizoda)

Rebeka přesto, že měla šíleně zmalovanou pusu, také stojí za zmínku.Celý film stojí za zmínku. Samozřejmě Rosamunde opět nezklamala. Romantika, zápletka, krásné prostředí a hezcí lidé. A hlavně láska vítězí! Už jsem si myslel, že se děj odehraje na Ibize, ale nakonec se vše zase přesunulo do starého nám známého Cornwallu. Když nechtěla Rebeka jednoho příbuzného, myslím Eliota, kterého prokoukla, podlehla nakonec druhému příbuznému Jossovi, to aby geny a majetek zůstaly v rodině. A pak z takových rodin vznikají kinderhajzli s anglickým rodokmenem, geneticky pokřivení lordi, zdegenerovaní jak pekingští pinčli.

Cena štěstí (1990) (TV film)

Rozhodně jsem se nenudil. Tatínci, pokud si vezmete ženu s dítětem, neváhejte s adopcí! Jinak si zlý fotřík na Vás zgustne a pěkně si vás vychutná. Ale to by zase Daniella Steelová v tomto příběhu nemohla rozehrát napínavou akci, že? Kafíčko, praskání v krbu, romantika a Daniella Steelová rozhodně k sobě patří.

Eso es (1982)

Tenhle film s Belmondem jsem ještě neviděl. Musel jsem to napravit a náramně jsem se bavil.

Daktari (1966) (seriál)

Děkuji Zuzance za hezkou a milou vzpomínku