hn253

2 body

<< předchozí 1 2
    • 14.3.2017  18:18
    Masaryk (2016)

Dvanáct Českých lvů ?! První půlhodina je velice nudná, stále čekáte na vygradování příběhu a ono nic moc, druhá polovina je o něco lepší. Výprava a hudba velice dobré, herci celkem také, ale stále marně hledám v Karlu Rodenovi Jana Masaryka a nenalézám, opět je to typický Karel Roden. Sice je jeho výkon výborně hodnocen, ale vítězí jeho silné osobní charizma.Škoda. Hvězda dolů za zkreslování faktů.

• 11.2.2017  14:44
    Jackie (2016)

Jsem dost zklamaná, pochválit se dá snad jen výprava, jinak je film celkem o ničem. Natalie Portman není Jackie ani vzdáleně, Robert také ne, pouze prezident Johnson působil poměrně věrohodně. Zajímavostí je jedno z posledních vystoupení Johna Hurta.

• 30.12.2016  00:44

Docela hezký film, krásné lokace, herci jakoby nezestárli ani o den od prvního filmu, ale trochu postrádám poetiku a pohodu prvního dílu. Je to trochu poplatné dnešní stále rychlejší době a film se podle mě snaží až moc zavděčit současnému divákovi. Asi bych zvolila jinou dětskou herečku pro roli Anežky,ale hlavní představitelé jsou opět skvělí, Vica Kerekes a Bolek Polívka také, hudba docela pěkná. Moc nechápu "zjevení" Michala Horáčka v poslední scéně a role Lucie Bílé a její "popíkový" projev mi dost zkazil dojem. Svatý Josef vypadá unaveně, nicméně Marie je opět krásná a působivá a Pánbůh v podání Jiřího Bartošky nemá chybu. První film se mi líbil mnohem víc.

• 5.8.2016  20:06

Opět naprosto mdlé herecké výkony, škoda, příběh je moc pěkný a lokace také. Davida Krause by žádný rozumně myslící režisér obsazovat neměl, je opravdu nemožný.

• 16.5.2016  10:12
    Hlas pro římského krále (TV film) (2016)

Celkem slušná výprava, občas dobré lokace, ale jinak jedna velká nuda s roztříštěným dějem, špatnou hudbou a ještě horšími hereckými výkony. Filmy tohoto typu zkrátka točit neumíme.

• 8.5.2016  16:08

celkem průměrný příběh, hvězda navíc pro Jiřinu Bohdalovou, pořád je skvělá.

• 2.5.2016  10:23
    Teorie tygra (2016)

Komedie, při které mrazí..Je to dost průměrný film, ale že by si zasloužil potlesk, to tedy ne. Celkem slušně zahrané, téma je ale přehnané, max. 45 procent.

• 24.3.2015  18:12

Velmi ruské, rozmáchlé, pomalé a zadumané a Tolstojovi velmi věrné. Nádherné a výstižné lokace, skvělý čeký dabing. Úžasný film. Hvězda navíc za scénu tančící Nataši.

• 28.2.2015  17:43
    Džungle rtěnek (TV seriál) (2008)

Je to ryze "holčičí" záležitost. Trochu postrádám vtipnost a šmrnc Sexu ve městě, vše je blýskavější a mondénnější, ale jako příjemná zábava to ujde. Herečky jsou docela hezké, ovšem herecké výkony slabé.

• 3.2.2015  19:28
    Druhá míza (2001)

Film s velmi vtipným a svižným začátkem, který bohužel průběžně ztráci na zajímavosti i logice. Konec je skoro absurdní, máte pocit, že jste se začali dívat na něco jiného, nevíte, jestli jste se dívali na komedii nebo tragédii. Přesto jsou některé momenty moc fajn, u mne vede Imelda Staunton, Andie MacDowell není nijak zajímavá a na roli se podle mého moc nehodí.

• 2.2.2015  20:04

Trochu ukňouraná Jana Brejchová je bohatě vyvážena brilantními výony Ivy Janžurové, Františka Peterky a Josefa Bláhy. To jsou hlavní hvězdy filmu. Scéna, kde se hádá iva Janžurová s Františkem Peterkou je naprosto úžasná. Za ni přidávám jednu hvězdu.

• 16.12.2014  09:31
    Letos nepeču (TV film) (2010)

Po docela vtipném začátku se z filmu stává doslova příšerný patetický americký kýč.

• 11.12.2014  20:06

Kdo čte Vondruškovy knihy, tak asi moc nadšený nebude, jako jsem ani já nebyla. Film je docela hezky vypravený, sice nic nákladného, ale on středověk moc zdobný nebyl. Hudba se mi také líbí, ale opět narážím na špatné herecké výkony. Až si říkám, jestli existuje nějaký český herec obsazovaný do filmů, který umí hrát. Karel Roden není Oldřichem z Chlumu ani vzdáleně, jeho herectví je pořád stejné, a unylá Klára Issová v postavě Ludmily z Vartemberka také nijak skvělá nebyla. Výkon Martina Šťepánka raději nebudu komentovat. Nejlepší z nich je asi Jan Dolanský, ale jeho postava se také míjí s předlohou. Škoda, kniha je báječná.

• 14.11.2014  19:29
    Nebeský pláč (1994)

Proboha!, naprosto nekoukatelný film, totální slátanina a ukázka amáterizmu. Být českým hercem a hrát v něm, nechlubila bych se tím.

• 2.9.2014  19:26
    Bílá spona (1960)

I když je námět filmu tendenční a dnes už nezajímavý, atmosféra filmu je hodně působivá.

• 19.8.2014  13:52

Takhle má podle mě vypadat akční film. Výborná zápletka, hrdina i zloduch naprosto skvělí. Všechno je přesné, strhující, ani na chvíli si nevydechnete. Podruhé jsem si ho užila dokonce ještě víc než poprvé.

• 14.8.2014  00:04
    Andělská tvář (2001)

Tenhle film je "nekoukatelný", zápletka a herci jsou katastrofální, jediným kladem filmu jsou lokace, ale to opravdu nestačí. Jiřího Pomeje by režiséři raději neměli obsazovat, v kombinaci s Michaelou Kuklovou učiněná katastrofa. Jako by strhli ke špatným výkonům i ostatní.

• 13.8.2014  19:43
    Nestyda (2008)

Totální ztráta času, nechápu, jak mohl Jan Hřebejk něco tak příšerného natočit. Jediná trochu světlá chvilka je výkon Emílie Vašáryové. Jako kdyby to filmu ani nepatřila. Film je naprosto o ničem.

• 13.8.2014  13:55
    Hercule Poirot (TV seriál) (1989)

Pro mně tenhle seriál prostě nemá chybu, Poirot jako kdyby vypadl z knihy, je dokonalý. Hudba i výprava naprosto vynikající, obsazení výborné. Tok děje je pomalejší než u novodobých detektivek, ale nikdy se nenudíte. Promyšleno do naprostých detailů.

• 13.8.2014  13:52

Pro nás je film již poněkud přežitý, co provokovalo v době natočení, nás nechává chladnými. Ovšem Bardotová je fenomén a vidět Trintignana v jeho začátcích je docela zajímavé.

• 31.5.2014  00:01
    Quo Vadis (1951)

Upřímně nechápu to vysoké hodnocení, zdá se mi, že je to krásný klasický námět přetavený do hollywoodského velkofilmu a původní motiv a ideje se postupně vytratily. Tři hvězdy za výpravu a některé herecké výkony, jinak spíš slabší.

• 3.5.2014  19:22
    Aida (1953)

Je to trochu kýčovité, Sophia Loren také ještě nedosahuje pozdějších kvalit, ale to vše nahrazuje krásná Verdiho hudba. Rozpočet zřejmě nebyl nejvyšší, ale za shlédnutí film urřitě stojí, byť je způspb zpracování trochu "přežitý".

• 23.4.2014  19:10
    William a Kate (TV film) (2011)

Opravdu hrůza a ještě k tomu je Kate ve filmu pěkně protivná.

• 16.4.2014  18:06

Překvapivě dobrý film, ale o romantiku se moc nejedná, spíše o ilustraci doby.

• 6.1.2014  19:35
    Arthur (1981)

Dlouho jsem se tak nenasmála, hlavně v první polovině, pouze Liza Minelli mi ve své roli moc nesedí.

• 5.11.2013  20:18
    Jindřich VIII. (TV film) (2003)

Zatím nejlépe ztvárněný Jindřich VIII / Ray Winstone/, co jsem kdy viděla, tento herec je opravdu úžasný. Helena Bonham-Carter je viditelně těhotná, působí to trochu rušivě, pokud si to uvědomíte, ale jinak je film vynikající.

• 21.10.2013  21:37

Učiněná hrůza, o ničem, špatní herci, nesmyslná zápletka, přebarveno do kýče.

• 19.10.2013  22:58

Kam se poděly skvělé české filmy? To. co je nám teď předkládáno, opravdu za moc nestojí a dělá z diváka bezduchou figuru, kterou snad zajímají jen obstarožní kdysi dobří herci, kteří svádí nové mladé a patřičně vyvinuté herecké objevy, to vše hezky v pestrých barvách a korunováno bídnou hudbou. Škoda úsilí a peněz.

• 14.10.2013  19:41

Vynikající film s překvapivou a úchvatnou hlavní dvojicí Sanda a Quinn. Dalo by se napsat "povinná četba".

• 14.10.2013  19:24
    Tudorovci (TV seriál) (2007)

Všichni sice vědí, jak to všechno dopadne, ale přesto se znovu a znovu na historii Tudorovců díváme. Seriál je poněkud rozvleklý, ovšem hudba je opravdová "pecka". Moc mi i přes skvšělé herectví typově nesedí hlavní postava a představitelky všech šesti královen také nejsou to pravé ořechové, ale to je asi každého individuální představa.Ovšem senzační je Sam Neil a výprava také není špatná.

<< předchozí 1 2