Kluci nepláčou (1999)

Opravdu mistrovské dílo, tolik napětí jako na konci, úžasný. Tragický konec, který mě zklamal, čekala jsem trochu jiný závěr, ale vše do sebe zapadalo jak kolečka v hodinách. Hilary Swank si opravdu zaslouží obdiv za ten herecký výkon.

Geriho hra (1997)

Samo o sobě dokonalý nápad. Kdo tohle vymyslel obdiv. Forever alone.

Titanic (1997)

James Cameron jako režisér a scénárista je u mě opravdu zapsaný v historii. Film o ztroskotání Titaniku, které vyprávěla sama cestující byla dobrá myšlenka pro natočení filmu. 3 hodinový film, který jsem viděla jen párkrát celý, protože jsem u něj usnula nebo ho nedokoukala dokonce, je citově zabarvený, tudíž smutný, že i málo citlivým lidem ukápne malá slza. Nejlepší velkofilm co znám. Dávám maximum 5*

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tato rodinka žijící ve Spriengfieldu se svými přáteli, která je 24 let pořád stejně stará je velmi dobrý animovaný sitkom. S vtipně podaným námětem a scénářem, o který si zaslouží nejvíce Matt Groening. Každá episoda má svůj děj, který na sebe nenavazuje s dílem předchozím. Tento seriál bude vždy zapsán v historii mladistvých, ale i těch starších.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Kocour Tom a myš Jerry. Na první pohled se zdají roztomilý, ale na druhou stranu se nesnáší. V každém díle se snaží Tom chytit Jerryho, ale vždy se to obrátí v jeho neprospěch. Jako malá jsem se tomu smála, ale teď Toma lituji.