Terminator Genisys (2015)

O krapet lepší než Salvation, které bylo příšerné, ale tady byla ještě navíc Emilia Clarke a Arnold to bere taky s humorem.

Pevnost Boyard (2016) (pořad)

To, že moderní pravidla pevnosti Boyard jsou divná je vidět už ve francouzské verzi. Navíc to ještě kazí Rosák, který v roli otce Fourase moc nefunguje a všudypřítomný Bouček.

Killjoys: Vesmírní lovci (2015) (seriál)

První série nemastná neslaná, trochu zmatená, ale ve druhé, která už fungovala v lépe představeném systému byla dobrá.

Waterloo (1970)

Nějak se mi nelíbil herec v roli Napoleona, zřejmě proto, že jsem krátce před tím viděl Napoleona v podobě Claviera. Jinak výborné.

Pompeje (2014)

Záběry na sopku jsou fajn, a pak to bouchne ... Hloupé a nudné.

Tunisko (2005) (TV film)

Až na pár nesmyslů (Indus v Mezopotámii), špatné výslovnosti arabských jmen a jisté skokovitosti při popisu vcelku dobrý dokument.

Pátá vlna (2016)

V první polovině místy dobrá atmosféra, pak už jen předvídatelný děj a nudný konec. Zbytečně dlouhé.

Pád Londýna (2016)

Kromě úvodního útoku nudný film. Stejně jako předchozímu dílu mu chybí Emmerichův vtip.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Klasická Emerichárna, i když se drží trochu při zemi a zelené plátno je někdy až příliš viditelné. Přesto plně splněná očekávání - spousta demolice a humor.

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Tohle je zoufale nelogické po vcelku slušném předchozím dílu. Vždyť v něm byl Luc proti systému, a teď pracuje na vývoji?