Velký Gatsby (2013)

Film s neskutočne veľkými emóciami. Už kniha je napísaná na deji, ktorý dopredu posúvajú emócie a herci tu emócie dali naozaj krásne najavo. Síce mi príde povaha niektorých postáv trochu iná ako v knihe, ale to sa stáva pri každom filme, ktorý je natočený podľa knihy. Keďže som vedela ako sa dej bude vyvíjať, sústredila som sa viac na prostredie, zachytenie danej doby, hranie postáv, zábery a to bolo v tomto filme naozaj krásne. Takže u mňa pekné 4-hviezdičkové hodnotenie.

Podfukáři (2013)

Až veľmi premyslený film. Nie žeby na dokonale vymyslenom príbehu bolo niečo zlé, ale toto bolo také dokonalé až je jasné, že je to nemožné. Ale za to bola som riadne šoknutá, kto je za tým všetkým. Rozhodne som sedela až do poslednej minúty v napätí.

Sedm psychopatů (2012)

Na pobavenie sa dal. Ale po nejakom čase si už neviem vybaviť o čom ten film vlastne bol...

Vedlejší účinky (2013)

Nemám z toho ani extra nadšené pocity ale ani zlé pocity. Ak vás dopredu niekto neinformoval ako sa dej vyvíja, budete prekvapený. Čo sa na prvý pohľad zdá ako najväčší problém, vykľuje sa úplne inak. Za to plus body. Herci svoje úlohy zvládli bravúrne. Ďalšie plus body. Ale záver mal pre mňa veľmi rýchli spád. Kým som sa prestala čudovať čo je za tým, prišli záverečné titulky.

Tělo (2012)

Dobré krimi. Tmavá nočná atmosféra v márnici dodáva potrebné napätie, ktoré sa stupňuje nevysvetliteľnými udalosťami. Dobrý rozbeh, pokračovanie a záver vás dostane, to si môžte byť istý. Taký chyták pre každého diváka. Ale niečo mi tam vadilo. Také niečo, aby som po dopozeraní filmu zostala v úžase. Nestalo sa ani po takom prekvapivom odhalení pravdy. Možno to budú herecké výkony, ktoré ma až tak nepresvedčili. Nebola som tak vtiahnutá do deja, akoby si takýto film vyžadoval ani keď som to pozerala o 2 v noci.. Škoda, film s takýmto námetom na to rozhodne má.