Škrtiči z Hillside (1989) (TV film)

Docela povedený snímek,natočen podle skutečných událostí.

Pod kupolí (2013) (seriál)

Musim říct,že je to pecka tento serial,vynikající děj, atmosféra ,napětí jsem u 8 dílu a rozhodně se nenudím.

Bubáci (1986)

Měl jsem tu možnost znovu zhlédnout tento horor a musim říct,že to hravě strčí do kapsy některé současné horory líbilo dobrá hudba já jsem se bavil.

Za borovicovým hájem (2012)

Tak dlouho jsem se těšil na tento film,a nevim asi kdyby šlo o klasický akční film tak by to bylo díky skvělému hereckému obsazení bomba,Ray Liotta je vždy vynikající záporák,ale tady ho nenechali moc vyniknout,ale jelikož se jednalo o krimi tak nebylo to špatný,ale rozhodně jsem čekal víc.

Deník zabijáka (2007)

No páni to bylo něco úvodní scéna jak odhazuje sních mě dostala už na začátku, perfektní Ben Kingsley dokonalé sice ten konec mohl být trochu tvrdší,ale byla to i komedie.

Mechanik zabiják (1972)

Tak tohle vůbec nebylo špatný ba naopak Charles Bronson,byl perfekní ,vynikající režie,scénář, Dokonalé.

Scary Movie 5 (2013)

Neskutečně stupidní,já jsem se zasmál,až při závěrečných titulkách(protože jsem věděl,že už je konečně po všem).Možná ,kdyby tam byli bratři Wayans tak to mohlo dopadnout lépe,ale to je jen ,(KDYBY).

Sezóna zabíjení (2013)

Z hlediska směru má Killing Season nakročeno spíše k (B,filmu).Standardní hra na kočku a myš,mě osbně se líbil Travoltův přízvuk jinak ses toho dalo určitě vytěžit více a tím myslím scénář, Robert De Niro,a John Travolta by si zasloužili,o level víc.

Batesův motel (2013) (seriál)

Není to Hitchcock, ale není to špatné.Ba naopak vynikající obsazení moc povedená atmosféra Freddie Highmore, Vera Farmiga dobrá volba