Hon (2012)

Hodně povedený film(jenom jsem čekal,až se nase.. a sejme je).

Útěk na svobodu (2013)

Totální kravina dialogi hrozný, Brendan Fraser jak ,když stál poprvé před kamerou možná kdybych to viděl s titulkama tak dám o hvězdičku víc.

Invaze zombie nácků (2012) odpad!

Totální hovadina jak to vůbec může někoho napadnout natočit.

Dr. Giggles (1992)

Na tenhle film se trochu zapomělo Dr,Giggles(Larry Drake),to zahrál bravůrně tento slasher patří k těm na úrovni.

Texaský masakr motorovou pilou 2 (1986)

Co to jako mělo bejt já jsem nevěděl jestli se nepo.... smíchy takovou hovadinu,už jsem dlouho neviděl žádna hudba ve filmu nic herecký výkony to bylo to neděsivější na tom filmu + režie hrozná slátanina ten posranej Dennis Hopper tam dělal randal jako kráva ten by se mi tak hodil do lesa na dříví a ta slepice co tam hrála celej film pořád řvala tak jsem si říkal kdy už ji konečně někdo sejme závěr je takový (píč....a).

Město nemrtvých (2013)

Zase další nudnej film,kamera hrozná a Dolph Lundgren ten byl jak po operaci kyčelního kloubu.

Světová válka Z (2013)

Páni tak tohle byla jízda tempo zběsilé zombies super po dlouhé době zombies film,který zato stál klobouk dolu.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Tak jo ,ačkoli Colin Farrell nepatří mezi mé nejoblíbenější herce tak musim říct,že tento film se poved jen díky tomu ,že to nebyl přeplácanej akčňák žádný honičky fakt dobrý.

Občan X (1995) (TV film)

Tak tohle natočili mistrně vynikající skvělý prostě precizní,režie,scénář,hudba.