Lucy (2014)

Vědci pláčí, ale milovníci a obdivovatelé Scarlett Johansson mohou tleskat.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Já pořád nevím, Vlad Dracula jako milující a věrný manžel, starostlivý otec, emocionálně nevyvážený jakože-velký-vládce...??? Tohle mi tam prostě nesedlo. A ten konec, proč??? Ale abych byla spravedlivá, tak efekty dobrý.

Vampire Academy (2014)

Od začátku až do úplného konce jsem si říkala- ne, určitě to nebude tak blbý, třeba se to zlomí.. No, nezlomilo a doufala jsem, že se mi to jen zdá, i když mít takové sny, tak se dobrovolně nahlásím Chocholouškovi.

Zmizelá (2014)

Aneb...opravdu se nevyplácí naštvat ženskou... Mrazivý film, který zbavuje vztahy a manželství toho často uměle a naivně nasazeného pozlátka + brilantní herecký výkon Rosamund Pike ( výkon Afflecka komentovat asi ani nechci, jeho "civilnímu" herectví jsem ještě nepřišla úplně na chut). A ten závěr, musela jsem si prostě říct "what the fuck..."

Requiem za sen (2000)

Už jen samotná ústřední melodie filmu brnká na nervy. Tenhle úchvatný film ukazuje cestu až na samotné dno, nabízí skvělé herecké výkony a velmi intenzivní zážitek a emoce, které vás jen tak neopustí.

Vlk z Wall Street (2013)

Dobře natočený film o morálním úpadku bankéřů z Wall Street, člověk získal pocit, že v jejich životě nebyl prostor pro nic jiného než pro hromady drog, chlast a děvky...a samozřejmě spousty peněz. Film mě bavil od začátku do konce, Dicaprio mě opět přesvědčil, že je výborný herec.

Fair Play (2014)

Na první pohled film o sportu, dřině, touze po vítězství...a najednou na vás silně zapůsobí ta pachuť doby, na kterou film poukazuje jen zdánlivě okrajově. Už dlouho jsem neodcházela z kina v takovémhle rozpoložení a s pocitem, že jsem viděla opravdu dobrý film.

Gran Torino (2008)

Gran Torino na mě působí velmi opravdově, drsně, surově... Žádné zbytečné řečičky, žádná zbytečná omáčka, zajímavý konec. Plus jako bonus tak šíleně nerudný a protivný dědek v podání Clinta Eastwooda, který v průběhu filmu tak nějak pookřává, což ho nepochybně dost štve :-) Film můžu rozhodně doporučit, je to záruka intenzivního zážitku.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Humor Dejvického divadla asi neosloví každého, některé scénky oscilují až na hraně trapnosti, ale je to přesně můj šálek a mě tenhle seriál prostě nadchl :-)

Pěna dní (2013)

Velmi avantgardní film, až jsem chvílemi nevěděla, jak se s tímhle vskutku uměleckým dílem popasovat:-). Ale byla jsem nadšená. Dostal mě ten pomalý posun z totální euforie do absolutní deprese.