Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Animovaný

Recenze (24)

plakát

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995) 

Mortal Kombat Boj na život a na smrt Snímek natočen podle herní předlohy rok 1995 Je to Super Film jsou v něm oblíbený bojovníci SubZero Scorpion Johny Cage Kano Liu kang Shang Tsung Rayden Goro a další skvělí Bojovníci. Ty Souboje jsou dost dobrý hlavně Final Souboj Liu kang vs Shang Tsung zakončen brutál Fatality Já Nechápu lidi kteří jsou sto let za opicemi jsou tu zaregistrovaný na této stránce csfd a nevidí tenhle skvělej film podle hry.

plakát

Alf (1986) (seriál) 

Tento snímek na více dílů byl natočen v roce 1986.Další Můj nejoblibeněší seriál z dětství.Natočen Režiséry Peter Bonerz, Paul Miller, Nick Havinga, Howard Storm, Burt Brinckerhoff, Gary Shimokawa, Peter Baldwin.Tenhle skvělej plyšovej Martan se jménem Alf.Je hodně skvěle podařenej seriál. Můj názor je že Tento snímek na více dílů nikdy neztratí svou štávu.já děkuji za tento seriál. U mě má za pět hvězd.

plakát

Krkonošské pohádky (1974) (seriál) 

Tento snímek na více dílů byl natočen v roce 1974.Můj nejoblibeněší pohádkový seriál.Od velmy skvělý Režisérky Věry Jordanový: Krkonšské pohádky.Kde hrajou Pohádkový postavy jako například Krakonoš hajnej Kuba Anče a taky Trautenberg.Jo a třešničkou na dortu e sojka práskačka.A můj názor je že takhle mají vypadat pohádkový kousky. odemě má tento skvělí pohádkový seriál pět hvězd.A je taky vidět že si svých 88% procent zaslouží.Děkuji Paní Režisérce Věře Jordánové.

plakát

Nesmrtelná teta (1993) 

Tento snímek byl natočen roku 1993 Od velmi dobrého Režiséra Zdeněka Zelenky.Na tu hle oblíbenou pohádku ze skvělou Herečkou Jiřinou Bohdalovou jsem koukal jako malej kluk.A můj osobní názor je že vždy se kouknu na nesmrtelnou tetu.A tato pohádka od Režiséra Zdenka Zelenky si zaslouží svých 66% procent.A ode mě 4 hvězdy.Děkuji za tu hle nesmrtelnou pohádku.Panu Režisérovy Zdenkovy Zelenkovy.

plakát

Zlověstné ticho (2007) odpad!

Tento Snímek byl natočen v roce 2007.tento snímek je odpad 0%.Tenhle snímek se akorát přiživuje na dobrých hororech jako je třeba snímek vraždící loutka z roku 2008.Nebo taky druhý dobrý horor mistr loutkař.Já Nechápu jak odpad může mít 66%.Když je to sračka první třídy.No nic.Někteří Lide zkátka jsou tu zaregistrovaný na této stránce csfd Filmová databáze.Jen proto že Nechápou smysl mezi hororem a pohádkou pro děti.Děkuji to je vše co jsem měl k tomuto odpadovému snímku na srdci.

plakát

Noc králíků (1972) 

Tento snímek byl natočen roku 1972 Co je je to hle za film ? To je sračka první třídy. Nechápu jak odpad může mít 50% procent.Ale dobře.Uznávám že někteří Lide co jsou tu zaregistrovaný na této stránce csfd Filmová databáze.Nechápou smysl mezi hororem a pohádkou pro děti.Já osobně dávám tomuhle filmu jednu hvězdičku.Za ty roztomilé králičky.

plakát

Ospalá díra (1999) 

jeden z nejlepších hororových snímku natočen v 1999.Od velmy skvělého Režiséra Tima Burtna.když Tim Burton drží v ruce kameru.Vznikne tohle hororový klenot.Burton je bůh hororového a zároveň skvělého hororového filmu.Já dávám to mu hle hororovýmu snímku. 5 hvězd.A dnešní horory by si zněj měli vzít příklad.Protože takhle mají vypadat hororový kosousky.Moc děkuji panu režisérovy Timu Burtonovy.

plakát

Sleepy Hollow High (2000) odpad!

Co je to hle za film ? To je sračka první třídy.Příšerná podlost A tento snímek. je odpad. 0%.

plakát

Prokletí smrti (1966) 

Tento Snímek byl natočen roku 1966.Od dobrého Režiséra Mario Bava.Jeden pohled zemřelé dívky Melissy stačí,aby donutil vesnické dívky k sebevraždě a její pohled opravdu takový je. Roztomilá holčička,která dokáže přivolat smrt a dělá to velice ráda. Dokáže jí někdo zastavit? Výbornej horor.já se mohl chvílema opravdu příjemně bát.Je až neuvěřitelné, jak v těch umělých studiových kulisách dokázal Mario Bava natočit film s tak hororovou atmosférou. Já dávám to mu hle hororovýmu snímku. 4 hvězdy.Takhle mají vypadat hororový kosousky.Moc děkuji Režisérovi Mario Bava.

plakát

Dragon (2006) odpad!

Cože kurva?Tak to je výsměch.Stačilo mi když jsem to jen pustil.To je sračka první třídy.Příšerná podlost tohle je totiž opravdu ukrutná sračka A ten Režiser to je kokot největší !! to je snad výsměch divákům. A tento snímek. je stoprocentní odpad. 0%.

Ovládací panel