Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Již první díl této sqělé trilogie nasadil laťku hodně vysoko. Tento druhý počin je též opravdovým skvostem a již se hodně těšíme na závěrečný díl.

Stalingrad (1993)

Jeden ze zásadních válečných filmů. Kdo viděl, ví, kdo neviděl, měl by.

Jeden navíc (2005)

Pro mne to byl průměrný romantický film, který mne ničím nezaujal.

Ztracené město (2005)

Asi se budu opakovat, co již tady všichni napsali. Začátek je vleklý, až nudný, ale pak to nabere takové obrátky, že jsem se nestačil divit. Jinak Garcia výbornej, Hoffman mi přišel nějakej takovej jako v Rain Manovi a Murray byl také dobrý. Ale nejlepší byl ten, co hrál Che Guevaru.

Nezvratný osud 3 (2006)

Po originální jedničce a geniální dvojce přichází neoriginální a negeniální trojka, což se dalo čekat, ale i tak to je pořádný nářez, který Vás nebude nudit ani chvilinku. Navíc na DVD je interaktivní možnost měnit osud hrdinů.

Auta (2006)

Tak už konečně Auta přišla do půjčoven a já je konečně viděl v plné kráse a né v těch kinoripech s hrozným zvukem. Už se nikdy nebudu v předstihu na něco tak degradujícího koukat. Vyplatí se počkat a vychutnat si film v plné kvalitě a tento opravdu je výborný.

Ledová sklizeň (2005)

Já jen žasnu. Jaké skvělé výkony, jaká komedie a kriminálka? Nenechte se vysmát, tohle je opravdu stupidní vánoční černá rádoby groteska o ničem. Jest-li Vám můžu radit, tak tomuhle se raději vyhněte. A ještě vysvětlení k těm hvězdičkám: jedna za bouli na hlavě, když blil z mostu a zatroubili na něj policajti, on se lekl a bouchnul se o ceduli a druhá za hlášku u jezera, že ho nenechá umřít samotného a místo pomocné ruky, nebo tak něčeho mu poslal mrtvou manželku. Fakt sranda k popukání. Vše ostatní bylo hodně špatné. Veselé vánoce!

Superman se vrací (2006)

Superman je super. Již při první záchraně lidí v letadle se mi až tajil dech, ............ opravdu taky nekecám.

Tichý spojenec (2005)

Tuctová kriminálka plná levných ruských aut. je to celé tak nějak zmatené a neučesané.

Slimák (2006)

Výborná sci-fi hororová komedie. Efekty pěkné, výkony herců také ucházející, tak proč ne?