Neviditelné zlo (2006)

Od tohohle filmu jsem si vůbec nic nesliboval a on mne celkem mile překvapil.

Zběsilý útěk (2006)

Megahustá akce od začátku, až do konce. A kdo by řešil, že tam bylo pár nelogických zvratků, ty jsou snad v každém filmu a tady se to tak nějak dalo přehlédnout. Škoda jen, že si zde Karel Roden zahrál pouze štěk, má na víc.

Super náhradník (2006)

Tuctová komedie určená především mladším divačkám. Bylo to milé, vtipné, romantické, ale veliká škoda je ve výběru obsazení. Nevím který trouba by si spletl holku o hlavu menší, než-li její dvojče bratra. Opravdu trapas.

Miami Vice (2006)

Moc pěkné, jak herecké výkony, tak i hudba, střih i režie, prostě super. Jen mi do pěti hvězdiček chyběla taková nějaká pointa. Na začátku filmu spáchá nějaký dohazovač celkem brutální sebevraždu, protože se to celé nějak prosáklo a někdo uvnitř je prohnilý (jak už to tak bývá). Celou dobu honičky, blafování, zastrašování, mrtvolky, drogy a tak dále, ale kdo byl ten žvanil uvnitř, to jsem se nějak nedozvěděl.

Dožeň, co se dá! (1999)

Velice vkusně a inteligentně pojatá komedie o vážných věcech.

Dům u jezera (2006)

Vůbec nevím o čem to bylo a to jsem to viděl celé.

Královna koření (2005)

Koření ve mne vzbuzovalo dva pocity: nepřekonatelnou chuť na jídlo a sex. Jinak film je určen nejspíše lidem, kteří mají mimotělní chápání (například po požití nějaké drogy).

Bestie Karla (2006)

Průměrný film, který například Zrůdě nešahá ani po kotníky, jinak to ale nebylo úplně špatné.

Bláznivá olympiáda (2005)

Ještě teďka mám oči plné slz a nebylo to jen od smíchu a notné dávky empatie. Opravdu filmeček, který pohladí duši i srdce.