• Pohádka

Díra u Hanušovic (2014)

Každý to vnímá jinak. Myslím, že spousta lidí to prostě nepochopila. Za mě super. Ale vím že je to typ filmu, který většinu neosloví.

Marta a Věra (2014) (seriál)

Souhlasím s komentářem uživatele EllienPM. Na seriál si nejdříve musíte zvyknout, přijít mu na chuť a možná si ho dokonce zamilujete. Ze začátku jsem byla trochu zklamaná, protože jsem se na seriál hrozně těšila a najednou jsem nevěděla, jestli se mám smát nebo ne. Seriálu jsem ale fandila a postupem času to bylo lepší. Z první řady jsem se nejvíce pobavila u dílu Věčírek! Potom jsem díly shlédla znovu, začala druhá řada a já to vidím trochu jinak. Pavel Liška je zde bezkonkurenční! Hrát to někdo jiný, je to asi propadák. Bára Poláková se mi taky moc líbí. DLOUHO jsem si zvykala na projev Sabiny Remundové, trochu jsem si zvykla:-) Jinak super, člověk se většinou pobaví.

Pařba ve Vegas (2009)

Nechápu tolik nadšení.. Pro mě nuda, bez šmrncu,.. Raději kouknu na úlet Hele vole, kde mám káru? ..

Ulice (2005) (seriál)

Dle mého, tento seriál, jakožto nekonečný, není tak špatný! Každý den na to určitě nekoukám, ale jednou za čas, když mě naláká úvodní znělka, ráda kouknu, co je nového. :-D Vždy si u toho odpočinu, odreaguju se a nemusím na nic myslet...Nevytáčí mě přehnané scény, ani trapný humor nebo špatní herci - jsou to prostě obyčejné normální příběhy obyčejných lidí. Existují daleko, daleko STUPIDNĚJŠÍ seriály ! Hodnocení odpadem beru jen jako nějakou "pózu"..

Vyprávěj (2009) (seriál)

Příjemní herci, a dosti povedený seriál! :)

Comeback (2008) (seriál)

Naštěstí jsem zjistila, že tohle není žádná trapárna, jak jsem si dlouhou dobu myslela.. Opravdu skvělý humor!!! O hercích ani nemluvě :)