• Pohádka

Nejlepší trapasy (2013) (seriál)

Některé díly velmi pobaví. Nejlepší jsou ty s policisty a lumpem Pavlem Liškou. Ty by si zasloužily více hvězd, ale bohužel jiné díly jsou daleko slabší. Většinou ale příjemná a nenáročná televizní zábava provázená skvělým Miroslavem Táborským.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)

Vtipné příhody, oblíbení herci, inteligentní humor a to vše v čele s největším sympaťákem Mírou Donutilů! Ideální pro pohodové večery.

Schmitke (2014)

Zajímavý, divný, chvílemi vtipný. :-D Tak nějak nevím, těžko hodnotit.. Znovu už se na to nepodívam. Ten rámus už taky nechci slyšet. :-D

Deadpool (2016)

Vtipný to bylo, občas to bylo přiblblý, ale většina fórků pobavila! Ale celkově to na mě bylo moc prvoplánově líbivé..

Zločin v Polné (2016) (TV film)

Bohužel pravdivý příběh. Sice starý, ale v lidech je rasistická, protináboženská - bezdůvodná nenávist vůči nevinným stále. Hnus co to dokáže. ODPAD za tu lidskou zvrácenost, lži, hloupost a manipulaci.

Líbáš jako Bůh (2009)

Klasická celovečerní srajda pro celou rodinu. Dlouhá, zbytečná, ohraná NUDA s rádoby vtípky. Nelíbilo se mi to.

Zakázané uvolnění (2014)

Zpočátku velmi rozporuplné pocity. Nebyla jsem si jistá, co si myslet, jeslti tomu mám dát šanci, nebo je to naprostá kravina.. Postupně se mi to dostávalo pod kůži a nakonec zvítězily pocity dobré! Zase trochu něco jiného, ale určitě to ocení jen menšina..... Skvělá scéna s karaoke! :D

Korunní princ (2015) (TV film)

Pěkná pohádka... Dobré herecké obsazení! Hezký sympatický princ - Patrik Děrgel, konečně taky moc hezká princezna - Eva Josefíková, Abrhám jako zlý čaroděj velmi pobavil:-D, Cecil - Jarda Plesl - nejhorší vlasy na světě:-)) Zkrátka tohle se povedlo.. "Dobrý den":-))

Správnej dres (2015) (TV film)

Tak to byl trapas k pousmání :-))))

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

MISTROVSKÉ DÍLO. Pro mě je tohle umění! Ti nejlepší herci - špičkový Sovák, humor, hlášky.. Nikdy se neokouká. Jeden z nejlepších filmů co znám.