• Hudební

Procházka po Galícii (2017) (TV film)

V titulcích filmu uvedeno: originální název Un Paseo por Galicia; režie Carlos Martínez.

Procházka po Andalusii (2017) (TV film)

V titulcích filmu uvedeno: originální název Un Paseo por Andalucía I; režie Carlos Martínez.

Beránci a vlci (2019) (koncert)

V titulcích pořadu uvedeno: rok výroby 2019.

Líná zátoka (2016)

V titulcích filmu uvedeno: originální název Ma Loute; koprodukce Francie / Německo.

Píseň o lítosti (1998) (TV film)

V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 1998.

Mrs. Parker a začarovaný kruh (1994)

Takže i v USA vznikají „chcípácké“ filmy, v tomto případě z prostředí vyšší střední třídy. Ne že bych je zavrhoval a priori - pokud je za příběhem takového antihrdiny nějaká myšlenka nebo dokonce poselství, nic proti tomu. U paní Parkerové jsem ale při vší snaze nepochopil, v čem spočívá prapříčina její permanentní životní nespokojenosti. Jennifer Jason Leighová mi v tom svým jednostrunným hereckým výkonem ani trochu nepomohla: kňourá když je v dobré náladě i když je smutná, kňourá když je střízlivá i když je opilá... až se nakonec „úspěšně“ prokňourá celým příběhem. Intelektuálně cynické ovzduší ve společnosti literátů, kteří se scházejí u kulatého stolu, je vykresleno s citem pro atmosféru, padne tu až marnotratné množství vtipných bonmotů, ale celkový dojem z filmu to nezachrání.

Režisér s dýmkou aneb Můj život na place (2019) (TV film)

Škoda, Dušan Klein by si zasloužil lepší medailon. Tady se šlo cestou nejmenšího odporu: ukázky z filmů se střídají s výpověďmi, které nejdou moc do hloubky. -------- V titulcích filmu uvedeno: název Režisér s dýmkou.

Nezvěstný (1982)

V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 1981.

Podporujte svého šerifa! (1968)

Film se promítal v českých kinech pod oficiálním distribučním názvem Podporujte svého šerifa.