(fjw)

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 10.12.2008  23:58
    12 opic (1995)

Parádní sci-fi. Skvělý Willis, fámozní Pitt. Zřejmě když chce někdo prokázat, že je opravdu herec, musí zvládnout mentálně zaostalého:) Viz. Nicholson, Hanks, Hoffman:))

• 25.9.2007  19:19

Nevim, ale já se místy nudil:( Nebýt výborné Vangelisovy hudby a Gérarda Depardieua, tak by byli dvě hvězdičky... Sice velmi výpravné, ale celkově neúnosné...

• 1.12.2006  17:21
    15 minut (2001)

Ano, jen kvůli Karlu Rodenovi, ten tu hraje naprosto famózně!

• 27.11.2009  08:33
    2012 (2009)

Typická hollywoodská sr.a.č.k.a. Jediným nosníkem jsou vizuální efekty, jinak zhola nic.

• 29.8.2007  22:10
    21 gramů (2003)

Velmi sugestivní! Chvíli mi trvalo než jsem pochopil o co tam vlastně jde..., ale potom mě to vtáhlo do děje, že na konci jsem málem nedýchal. Výborné herecké výkony, skvělá kamera... zážitek!

• 1.10.2006  18:40

Pohodová komeide s opět legračním Sandlerem. Drew Barrymore je opravdu krásná a nehraje špatně

• 31.8.2011  21:15
    A-Team (2010)

Bylo to milé překvapení. Svižné, vtipné.. A taky jsem byl rád za to, že použily i hudební prvek ze seriálu :-)

• 29.4.2007  11:45

Tohle je hodně zvláštní film na Stevena. Velmi silnou podpěrou je hudba Johna Williamse a herecký výkon Joela Osmenta. Finále filmu je emocionální výbuch, opravdu jsem bulel:)

• 19.1.2008  00:27

Příjemný oddychový film. Nic víc, nic míň.

• 20.5.2007  20:07

Vekmi pěkné. Matt Damon je velmi dobrý agent ze všech současných filmových agentů. Trochu se mi zdálo, že ke konci to krapet ztrácelo dech, ale po filmů mi zůstaly jen nejlepší momenty a těch ve filmu není málo:)

• 12.12.2007  07:34

Jedna hvězda za Forda, druhá za Oldmana, třetí..hmm.. opět za Forda:D

• 4.11.2007  19:32
    Akta X (TV seriál) (1993)

Jako malý kluk jsem ti přímo hltal. Muldera a Scullyovou jsem miloval. K tomu ještě fenomén U.F.O. nebo ruzné nadpřirozené záhady a měl jsem Vánoce:) Ke konci jsem už ztratil přehled, protože seriálu klesla kvalita, tak ani nevim jak to vlastně dopadlo, ale vsadím své boty, že nijak:) To by přece nebyli Akta X. A ta znělka je jak z jiného světa:))

• 4.11.2007  19:27

Poprvé jsem to viděl v kině a byl jsem velmi spokojen:) Vše co se mi líbilo na seriálu bylo i zde. Prostě za pět:)

• 2.8.2008  20:54

Trochu dlouhá obyčejná epizoda ze seriálu bez žádného nádechu tajemna. Ale jako příznivec Akt X se mi to zamlouvalo. Vývoj vztahu mezi exagenty mi vyhovoval. Tahle jsem si to nějak představoval, že to nakonec skončí. Co ovšem znamela poslední scéna v titulkách? :)

• 11.5.2007  14:18

Svěrák chtěl zřejmě dosáhnout úrovně zahraničních sci-fi filmů. Ale jaksi se to nepovedlo. Ale jsou tu docela dobré hlášky a scény z televizního světa jsou vtipné:)

• 10.12.2008  23:48
    Amadeus (1984)

Jestli se to někomu může zdát nudné a zdlouhavé, tak je asi z marsu:) Tohle je pravý filmový požitek:) Bravo Miloši:)

• 10.12.2008  23:41

Další filmový klenot! Nádhera. Kevin Spacey je další z řady herců, kteří ani hrát nemusejí. Film je dojemný, krásný, satirický... Nečekaný konec je vlastně velmi nádherný:)

• 24.6.2009  00:32

Nějak jsem nepochopil genealitu tohoto snímku:(

• 4.1.2009  10:40

Docela zábavná komedie s vynikajícím Marvanem. "Taky mohou dát dva kousky, když je to pro chorého" :)

• 18.5.2009  19:32

Ano, atmosféru to mělo. Jinak jsem měl jít na ten film se slovníkem cizích slov, abych pochopil dění filmu. Robert Langdon vždy něco vykoumá (párkrát to splete, ale budiž) a hned v poslední vteřině najde dění vraždy nějakýho kněze. A ta helikoptéra, to byl vrchol:( Akorát hudba od Zimmera, ta se mi líbila.

• 9.11.2007  15:02
    Arabela (TV seriál) (1980)

Velmi krásný pohádkový seriál. Taky jsem chtěl jako malý kouzelný prsten:) Také pěkná hudba a skvěle zahrané postavy:)

• 12.8.2007  17:44
    Armageddon (1998)

Opravdu čistá zábava. Kdykoliv se objeví v televizi - nesmím zapomenout! Velmi efektní záběry, hláškující herci, povedená hudba, hlavně píseň "I Don't Want To Miss A Thing".

• 1.10.2006  18:26

Ikdyž se tato komedie pyšnila nejražší francouzká komedie, tak peníze opravdu nejsou všechno:) Asterixe mám rád hodně v komiksových podobách. Tohle mírně překročilo k trapnosti. Ale dívat se na to dá a člověk se i zasměje.

• 9.12.2006  17:34

Velmi příjemná podívaná. Skvělé vtipné dialogy, pěkné písničky a výborní herci:)

• 4.8.2007  21:02
    Batman (1989)

Tohle je FILM podle comiscu:) Tim Burton je naprosto ganiální. Skvělá atmosféra, velmi vydařená hudba od dvorního skladatele Burtona Dannyho Elfmana, skvělý Keaton a fámozní Jack Nicholson - "Tohle město potřebuje klistýr!!" :D Bravo Burtone, tleskám nad tvou fantazií:)

• 2.2.2008  16:51

Beru tento díl jakou dobrou parodii na Batmana. Myslím, že to Schumacher ani nijak nezamýšlel vážně:) Arnold v plyšových botách, Batman má svou batman-kreditku a bradavky atd:DD

• 2.2.2008  16:56

Tohle není už není žádný Batman:) Čvrtý díl beru totiž jakou dobrou parodii:) Tam je totiž pár věcí, kterým se musím smát:) Zde to nezachrání ani Jim Carrey a Val Kilmer je velmi nevýrazný:(

• 24.1.2008  07:55

Tim Burton oproti prvnímu dílu zapracoval tvrdě se svojí fantazií a vvytvořil více temného,více gotického a více zvláštního Batmana. Snímek je od první scény úžasný. Výborný Danny DeVito jako hlavní zloduch tučňák nebo krásná Michelle Pfeiffer alias kočičí žena. A nesmím zapomenout na samotného Batmana/Bruce Wayne - také výborný:) A samozřejmě opět výborný soundtrack Dannyho Elfmana. Škoda je finálové části, kde to velmi ztratilo na síle:( Ale i tak je to pravý filmový zážitek:)

• 8.11.2007  07:14

No, tak to se opravdu povedlo. Po předchozích dvou velmi strašných "Batmanů" je tohle velmi přijemné ochlazení na duši. Skvěle zpracovaný snímek, dobří herci (viz. Christian Bale..) a další dobře udělané složky. Ovšem chyběl mi tady ten Elfmanův hudební motiv... to je ta nostalgie:)

• 19.1.2008  00:22
    Beetlejuice (1988)

Srdeční film již od děství. Začátky Tima Burtona jsou výborné a podobné morbidní filmy můžeme od něho čekat i dnes:) Naprosto výborný Michael Keaton, kterou si podobnou roli už nezopakoval, což je škoda:( A hezká hudba od dvorního skladatele Burtona Dannyho Elfmana.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14