• Krátkometrážní

Armageddon (1998)

Opravdu čistá zábava. Kdykoliv se objeví v televizi - nesmím zapomenout! Velmi efektní záběry, hláškující herci, povedená hudba, hlavně píseň "I Don't Want To Miss A Thing".

Big Lebowski (1998)

Dlouho jsem se tak nepobavil. Bridges nemá chybu! "Ten tepich do toho pokoje fakt patřil, že jo?"

Bořek stavitel (1998) (seriál)

Bořek rozdá práci Všem a jim začíná nádherný den! Znáte Bořka - všechno spraví! Znáte Bořka - šikulu!. Za tu znělku:)

Drtivý dopad (1998)

Nevím jak ostatní, ale já se vždy u toho kvalitně nudím. Strašně patetické. Hlavně rozebirání rodinných problémů hlavní hrdinky mě dohání k šílenství. Alespoň potěší účast Mogana Freemana v roli amerického prezidenta a dopad prvního asteroidu.

Godzilla (1998)

Pamatuji si, že jsem jako dítě chtěl na tento film jít do kina, když jsem viděl upoutávky:) Nakonec jsem ho viděl poprvé v tv o několik let později:) Je to sice tuctový "megafilm", ale zábava to je. Účast Jeana Rena mě potěšila, ale naproti Broderick je nudný a nezáživný. Hudební stránka Davida Arnolda se povedla:)

Zorro: Tajemná tvář (1998)

Parádní sympatický film. Příjemné herecké obsazení - hlavně mám slabost pro Catherine (svlékací scéna mečem je dokonalá:)