• Krátkometrážní

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Žádný komentář, dávám ***************** - a ještě víc...!!!!

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Sympatické kriminální příběhy a sympatičtí herci (Töpfer, Trojan) dělají z tohoto seriálu kvalitní podívanou.

Četník a četnice (1982)

Nechápu co je Vám? Tohle je opravdu legrace:) Scény s muškou nebo velká dopravní havárie jsou geniální:)

Četník se žení (1968)

Opět výborný četník. Po slabším, ale stále dobrém četníku v New Yorku, přichází dobrá zápletka v motivu, že se nám Cruchot zamiluje. Výborné scény při zkouškách a při závěrečné honičce. Vše podtrhuje výborná hudba.

Četník ve výslužbě (1970)

Myslím si, že nejslabší díl z četníků. Ale vše opět nahrazuje Funes:) Nejlepší vtipná scéna s Hipíkama:D "Miluje tě bratře" :D

Četník v New Yorku (1965)

Tak tohle je mnohem lepší než jednička:) To jsem tady jedinej? Funes jako vždy válí. Samozřejmě, že krádež masa je trochu trapná, ale ostatní vtípky Vám to skvěle vynahradí:)

Četník ze Saint Tropez (1964)

No, všem se líbí první díl a bere ho jako nejlepší ze série. U mě je to spíše naopak:) Ale netvrdím, že neí dobrý. Je vynikající, už jen kvůli Funesovi. Ty jeho gagy jsou k nezaplacení. A také už dobře známý hudební pochod četníků:)

Číslo 5 žije (1986)

Toho robůtka jsem v dětství miloval:) Nejlepší je původní dabing:)

Číslo 5 žije 2 (1988)

Rozhodně slabší než první díl, ale i tak pobaví. Čislo 5 alias Johnny pětka je stále roztomilý. Taky jsem málem brečel, kdy záporáci málem rozcupují pětku:(