Babovřesky (2013) odpad!

Opravdu bych nečekal tolik zklamání, u filmu jsem se zasmál jen jednou a to když Kikinčuk otevřel dveře, sejmul jimi bábu a řekl "A jéje, máte tu štěnici vašnosto, spojení přerušeno." Filmu dávám jednu hvězdu za "herecké" výkony a za to, že některé chvilky byly i zábavné.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Je to jenom další sračka, kterou někdo vypustil do světa, Anglický název filmu "Bad Joke" je hodně trefný, za 84 minut filmu jsem se zasmál jenom jednou,u konce, trochu mi to připomíná jak se točily filmy hodně dávno ... herci neznají text, tak improvizují, Kameňák 4 je vlastně "film" ve kterém jsou všechny vtipy, které kde kdy režisér pochytil, jen škoda, že neslyšel i větu "Opakovaný vtip není vtipem", abych to nějak shrnul .. Kameňák 4, je "film" který krade staré vtipy.

Frajer Luke (1967)

Jeden z nejlepších filmů o vězeňském životě co jsem viděl, Paul Newman se skvěle vžil do role, film se mi velice líbil, útěky, pojídání vajec, sázky, ve filmu nic nechybělo, proto dávám 100%.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Konečně další akční film, který má hlavu a patu, výborný příběh a skvělé výkony herců, jediné co mi vadilo na filmu byly zvukové efekty a fyzické zákony .. o těch radši vůbec nemluvě, filmu dávám 80%.

Forrest Gump (1994)

Úžasný dvouhodinový film s Tomem Hanksem, vše běželo stejně dobře, jako Tom Hanks ve své roli Forresta Gumpa, 100% a velký dík, že existují i smysluplné filmy.

Saw 2 (2005) odpad!

U tohoto filmu jsem prožil ty nejkrutější muka, koukat se na tento film byl můj nejhloupější nápad, Saw: Hra o přežití byl dobrý nápad, ale pokračovat, to už zase tak dobrý nápad nebyl, ve filmu není skoro žádný příběh a nic co by se dalo kladně komentovat, proto dávám filmu 0%.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

U filmu jsem se velice bavil a nevěřícně jsem koukal na úžasné herecké výkony, Johnny Depp byl pro postavu Jacka Sparrowa jako stvořený, na filmu jsem nenašel ani jednu chybu, vše bylo prakticky dokonalé, takže dávám 100%.

Ledové království (2013)

Po filmu "Na vlásku" jsem si myslel, že už Disney nic lepšího nevymyslí, ale Ledové království je zdaleka nejlepší, grafické zpracování, hudba, příběh, prostě nádhera, proto filmu dávám 100%