Poslední oběť (1979)

Film žádná sláva, takový klon Psycha,ale ten disko soundtrack byla bomba.Ja tu hudbu prostě miluju.

Kanárská spojka (1993) odpad!

Další porevoluční sráčka.Mezi nejlepší porevoluční filmy považuji 3 filmy: Dědictví, Obecná škola a Vratné láhve, ikdyž pány Svěráky a jejich chytré řeči poslední dobou vůbec nemusím.Zbytek porevoluční kinematografie považuji za podprůměrnou až sračkovitou a hlavně hodně nudnou nebo hodně trapnou.

Občanský průkaz (2010) odpad!

Další dávka ( ne) demokratické, Západní propagandy.

Láska v hrobě (2012) odpad!

Neříkám že každý,ale většina bezdomovců si za svůj osud můžete sama a nehodlá se měnit k lepšímu. Nevím proč bychom je měli litovat nebo jim zbytečně pomáhat, když to k ničemu nevede.

Pensione paura (1977)

Opravdu zvláštní giallo,místy dobrý,ale většinou nic moc.

Léto 84 (2018)

Především bych ocenil 80-tkovou disco hudbu,ta je fakt skvělá. Příběh je taky fajn, neboť bourá hranice toho,kdo je správný a kdo ne. Jen opravdoví tupci si mohou myslet, že policie nebo jakákoliv vláda je posvátná a zcela bez chyby.No to ani omylem!:A konec dokazuje, že dobro ve většině případech nevyhrává,to snad jen v pohádkách.😉

Finský nůž (1965) odpad!

Hrozná debilita o ničem,jako celá nová vlna 60-tych let. Celý tento snímek postrádá logiku.

Šílená noc (2022)

Po dlouhé době film,co mě fakt bavil. Je natočený v duchu Sám doma a Smrtonosné pasti,ale o dost šílenější s dost velkou dávkou fantazie.Je to šílené.A hlavně to má nádherný soundtrack,co píseň,to perla. 👍

Strašáci (2011) odpad!

Tak takovou katastrofu jsem fakt nečekal.Ten film je strašná nudná stupidita,kde není komu fandit, neboť se úplně všichni chovají jako kreténi.A člověk si moc přeje,aby pochcipali všichni.Jestli je originál stejně blbej,nevím proč a pro koho se točil remake.

Kanibalové 2 (1978) odpad!

Velmi laciný kýč, který se snaží zaujmout kozama a nechutnýma snuff zaběrama pro duchem prázdné ubožáky.