Iveta (2021) (seriál) odpad!

Hřebejk je stejný kokot,jako jeho kokotiny

Cyborg Cop II (1994)

Jedničku jsem viděl ještě jako puboš na Nově,nezaujala. Dvojku jsem zahlédl ve videopůjčovně,dál jsem ji šanci a byla to bomba

Osada (2021) (seriál) odpad!

Nemůžu si pomoct,ale ČT a nejen ta produkuje čím dál víc trapnější a stupidnejši pořady.A já se ani nedivím. Je to hold odraz společnosti, která je čím dál trapnější a hloupější a najivně si myslí, že je to v pořádku. Nevím proč se mám smát nějakým namachrovaným kokotum, kteří mi tak lezou s debilnima kecama na nervy a ještě je vidět v tv,tak to už je moc. Kde jsou ty časy veselých,rodinných filmů a seriálů.

Přátelská výpomoc (1989) (TV film)

Nejvíc mě zaujala scéna,jak paní Štěpánková ladí Svobodnou Evropu,navíc s hlasem svého bratra Martina, který emigroval za socialismu na západ. Podíval jsem se na rok vzniku filmu a čumím,jak už moc to bylo za slavné "Perestrojky"uvolněné, že i ve filmech dělali reklamu Svobodné Evropě. Inscenace průměrná a chvilkami i díky režii pana Dudka mi to připomínalo Nemocnicí na kraji města.

Také andělé jedí fazole (1973)

Film je celkem průměr,ale co jej sráží na kolena,je ten příšerný, novodobý, tragicky dabing. To bych si to klidně mohl nadabovat sám a vyšlo by to na stejno, možná ještě líp.

Princip slasti (2019) (seriál) odpad!

Hrozná  nezáživna hovadina.A ještě  navíc na tom spolupracoval ukrajinský shit,tak to už je fakt moc.

Než nastane tma (1970)

Miluju tyhle staré filmy,nesmrdí digitalizací a částečně mi vrací vzpomínky na mládí,kdy bylo všechno ještě úplně normální.Film byl pěkný, napínavý,  s hezkou protagonistkou,ale hororem bych jej nenazval. Spíš drama krimi thrillerem.