Samotáři (2000)

Jak to chce řídit zvenku když volant má tady? Zejména komediální složka se dle mého soudu vydařila perfektně. Celý film pak byl ponořen do bezbarví, smutna, undergroundu, psychopatství, hulení atd. Jednotlivé osobnosti byly ve filmu vskutku zajímavé a obzvláště pak ta Trojanova nikterak nereálná, něco podobného se tu kolem mně mihlo (zrůda...). Trojan tu zastupoval to smutnější, Macháček pak naopak to veselejší. Ač jsem se tohoto výtvoru původně obával, byl jsem velmi mile překvapen, potěšen, slušně pobaven a i mírně zamyšlen. Brzy se podívám znova....a snad už tu hulení má vybudovanou tradici...

Cestománie (1999) (seriál)

Cho chou, je to dost cool! A zjistil jsem, že je mi celkem jedno, jestli jsou v Zimbabwe nebo ve Švédsku, ač tu zemi nijjak extrémně nevyznávám, prostě je to príma, splní to účel, zabaví, ukáže a popíše. A teď běžte do pí...

Klub rváčů (1999)

Byl jsem z toho trochu na sračky, stejně tak tam bylo dost ohavností, ale postupem času je dojem z filmu lepší a lepší, takže to nakonec pokládám za famózní dílko a oproti původnímu hodnocení pátou hvězdu přihodím.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Na můj fkuz je to děsně přehnaný a přemrtvený (jsou tam jisté moc moc smutné záležitosti brány moc moc zvesela nebo kurva vulgárně) , zas na čtvrtou stranu je to samozřejmě děsně k popukání, k čemuž mi tedy pomohl český dabing, který mi přišel nějak jako dobrý..?

Závody Nascar (1999) (seriál)

Jako malinkatý se mi to kvůli všem těm závodním autům líbilo opravdu hodně, koukal jsem na to často. Když jsem si nedávno chtěl vzpomenout, jak to vypadalo a podíval se na to, tak jsem zjistil mnoho špatných informací. Styl té animace/kresby (nebo obojího dohromady, já nevím), mi přijde velice nepříjemný a vyvolává ve mě úzkost, v něčem škaredém byl asi též. Jinak je tam řada sci-fi nechutností a debilit, atd...jenom ta autíčka byla pořád celkem pěkná.

(1998)

Asi bych řekl, že to bylo tedy skutečně mistrovsky narecordované. Jsem z toho dostával lehkou smrt. Jinak velmi děkuji za kratší stopáž, pořád se tam odehrávaly nějaké cyklické vyjebávačky a nenudilo to. Ten soundtrack byl taky děsně frajerskej, úplně jako. Řekněme že nejzvláštnější film, jehož sledováním jsem byl dosud poctěn. Bylo to vskutku okouzlující představení!

Seznamte se, Joe Black (1998)

Těšilo mne pane Black. Proti vaší délce nic nenamítám, v domácím prostředí v pohodě, ovšem při promítání v zájezdním autobuse jste byl trošku na obtíž z důvodu potřeby spánku. Soundtrack mě ničím nezaujal (na rozdíl od vás všech evidentně), klasická nic neříkající filmová hudba, tzn. nepřekáží, ale nezaujme.

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Taková ta každodenní sračka, na kterou se vesele pořád koukám a na tu ČT nepřepnu ty vole ani kdybych tam přepnul.

Hra (1997)

Mysteriózní lepicí páska opět nezklamala a je tu obuvník zcela převlečený do kouzelnických králíků. Taková famózní reklama na klávesnice určené k tvorbě syntetického produktu určeného k distribuci u distributorů do knihoven na prodej záložních záložek se fakt nečekal tak velce obrovitý jako včerejší tržby kouzelného proutku při delikatesním testování trestanců u sinic na dálnici. Takto by se dal film zajisté charakterizovat, protože míra vyjebávavosti byla naprosto profesijonální, převezl mě Finčr jeden dva tři čtyři gól prodloužení skvěle gól tak já. Už už jsem si myslel, že všechno zle skončí, protože ten Fin7čr s jeho Se7en by toho byl Chopin, ale díky bohu, že ne, měl jsem z toho obří radost! Jen nevím, jak věděli, kam skočí? Doufám, že mi jen něco uniklo :) 5*

Playgirls (1995) odpad!

Tak tohle je fakt lahůdka a poklad. Ty kráso! Ty vole! Ty...jsem rád, že jsou filmy tohoto debilitního ražení metráží hluboce podprůměrné, aspoň se pak může člověk pochválit, že to zvládl celé. Ovšem určitě by bylo zajímavé zhlédnout tento film ve 140 minutové verzi, to by bylo vskutku vskutku :) (8/300)