Fleishman v průšvihu - Volný průchod (2022) (epizoda) odpad!

Otřesně nudná z velké části retrospektivní epizoda mapujíc vztah Fleishmana s jeho manželkou od seznámení na výšce až po současnost kdy vidíme totálního idiota, který za celý život nebyl schopen, či ochoten rozeznat a hlavně si přiznat, že si vzal studenou, psychopatickpu, bezcitnou narcistickou píču, a těď, když s ní má dva haranty a ona na něj sere z vysoka a zahýbá mu tak ponižujícím a zjevným způsobem, že se na to normální chlap s i jen minimální sebeúctou nemůže dívat, se najednou rozhodne KONEČNĚ jednat! Bohužel, na další díly už nemám nervy a považuji celé toto dílo za ztrátu času! Pro nějaké submisivní podpantofláky to může být snad wake up call. I když o tom pochybuji pochybuji!

Trojúhelník smutku (2022) odpad!

Proboha co to mělo být? Kousavá sociální kritika dnešních poměrů? Vám vadí životní styl modelů a modelek? Nebo že tlustý rusák zbohatl na hovnech od prasat? Nebo že snědé filipínky a asiatky makají a uklízejí po bílých boháčích na jachtách? A co jako? Co je komu do toho? Z toho máme být v šoku??? Sociální nerovnost a nespravedlnost je nám známá již z dob starověku! Byla, je a bude!!! A co měly jako znamenat ty první dva zdlouhavé díly o mužských modelínech a pak hádka o penězích modelkovského hetero páru??? Jakáž takáž sranda, která alespoň nějak zaujme nastává až po víc než hodině (!) roztahaného, zdlouhavého a neskutečně nudného rozjezdu!!! Večeře na jachtě mi nepřišla jako zrovna satirisky tepající do zbohatlíků, či nějak vyjímečně zajímavá. V blicích scénách už se dovedl skvěle vyžívat Monty Python v osumdesátkách a taky Little Britain!!! Pro mladší obecenstvo je to ale asi přelomová zábava, koukat se jak se na luxusní jachtě bohačí vyblijí z podoby. Že se lidi poblijí a z hajzlů začnou tryskat hovna jako má být nějaká alegorie něčeho??? To má jako nastavovat zrcadlo společnosti? Nebo se máme my, plebs, tetelit škodolibostí, že se pár boháčů válí na luxusní jachtě ve vlastních sračkách a blejou i z uší??? Dynamika vztahů na ostrově byla také natočena odporně zdlouhavě a filmařsky strašně nemotorně uchopená! Nemůžu prostě tento typ filmařiny dlouhých odmlk a pohledů do nikam vystát! Nakonec jsem si odnesl jen to, že hierarchie se ve společnosti odvíjí od zdrojů, kdo je má a kdo k nim získá svými schopnostmi (rozdělat oheň, nalovit ryby) přístup, rozhoduje a poroučí jak věci budou! Ale to je známá věc od pravěku. Na lodi a na souši za běžného západního statusu quo rozhodně nerozhoduje a neporoučí jak se budou věci mít žádná manažerka toalet. To ale víme. Když se ale poměry změní a místo známého společenského uspořádání se ocitneme na ostrově, dynamika moci se změní, A co jako? Na toto banální zjištění jsme potřebovali dvě a půl hodiny (!) takovéto nudné, vypravěčsky nezáživné a roztahané sračky??? Tu úvodní scénu s konkurzem na mužského modela a ten trapný náhled do života modela a modelky při hádce o penězích jsem opravdu nepochopil. Zvláště v kontextu pozdějšího děje na ostrově, nebylo pro mě jako pro diváka z pohledu vývoje postav vůbec nutné nic z toho vidět či znát! Totál odpad, ze kterého jsem přetáčením naštestí udělal jen něco málo přes hodinu ztraceného času, kterou mi už nikdy nikdo nevrátí! Jít na to do kina, odcházím při scéně ve výtahu. Teď již ale aspoň vím že Ostlunda už nikdy více!!!

Bullet Train (2022) odpad!

Tak otřesnou japonsky dětinskou a dětinsky japonskou slátaninu v Americkém podání už jsem dlouho neviděl! Zlatý hřeb na konci byla nabotoxovaná Bullocková s taxidermovaným nepohyblivým strnulým ksichtem. Mohl by zde někdo vypíchnout alespoň jeden vtipný moment? Rád bych se poučil co je pro nerdy a incely považováno za "vtipné" a "humorné". Ani na jednu hvězdu bohužel nestačí nadržený LGBTQ+ Čaning Tejtum, který měl s Arm-Pittem jednu slušnou scénu o gay sexu za peníze, ale pak už byl jeho prvoplánový náhodný cestující-buzík jen trapná, stereotypní a naprosto zbytečná LGBTQ+ vycpávka! Akční scény byly SGIované na Windows 95??? Hlavně Brad Arm-Pitt v odtrženém zdemolovaném kokpitu vlaku vypadal jako Brad Arm-Pitt před green screen na který je promítán odtržený, zdemolovaný kokpit vlaku. A co ti dva britští klauni s tou převážně konverzační "komedií". Tam jsme se jako měli smíchy potrhat že si říkají dvojčata, a přitom jeden je bílý a druhý černý jak bota? Nebo snad měla být jejich comedy premisa že mají britský přízvuk? Jééé, koukej jak legračně mluví, mámo. Skoro jim nerozumíme! Subtitles, please!!! Jo, pro Amíky z Midwestu asi stále k popukání. Asi bych možná i dal jednu hvězdu, kdyby byly všechny scény s nima z filmu vystřáhány! A nejhorší ze všech?, ta růžová (takybritská) píča s mongoloidně-downovským ksichtem jak rozšláplej pomeranč. Na chalupě máme fošnovou podlahu a ty dubový prkna mají větší herecký rozsah než ona!!! By mě zajímalo kolik čůráků v Hollywůdu musela vyhulit a kolik píčí vylízat aby se tahle nula s ochotnickým projevem a bez špetky talentu dostala k nějaké roli! Cringy! 👎 ODPAD!

Vražda v Londýně (2022) odpad!

Tak takto už jsem se dlouho nenudil. Trapný suchý "britský" humor. Sršňa Ronanová se svým irským přízvukem. Pomalé a nudné tempo. Diskutabilní herecké výkony všech. Tohle mělo představit nyní již stoletý, ozkoušený žánr Christieovek mladým divákům a získat si je? Totání ODPAD!!!

Šantaram - Bombajské ne (2022) (epizoda) odpad!

Po napínavém útěku z vězení, kdy nevíme proč a jak se tam dostal, se začne rozbíhat pomalá a nudná sračka v Bombaji, kde se vůbec nic neděje... Odpad!

Gavin & Stacey (2007) (seriál) odpad!

Proboha jak se může někdo dívat na něco s Cordenem??? 👎

Jan Žižka (2022) odpad!

Proč hraje Žižku Američan???

Naked Attraction (2016) (pořad) odpad!

Skvělé pro bulimičky, a bulimiky, co se potřebují po masivním mukbangu řádně vyzvracet z podoby! Jakmile se začnou zvedat přepážky boxů s nahými nešťastníky a jejich obnažené intimní partie a podbřišky od pasu dolů se zjevují jedna po druhé v detailu na obrazovce, každému normálnímu, neperverznímu jednici se musí okamžitě zvednout kufr! O zápachu ve studiu raději ani neuvažovat!!! Pro týpky co si užívají nuda pláže to ale musí být žůžo pokoukání k fappingu! ODPAD! 🤢🤮👎

Paní Harrisová jede do Paříže (2022) odpad!

Téměř dvouhodinová marketingová masírka, kterou využívá každá reklamní agentura na světě, a to že šaty (či jakýkoliv jiný produkt po jeho zakoupení) vám přemění život na lepší, krásnější, úspěšnější a šťastnější. Odporně sentimentální a syrupovitě sladkobolné a rádoby-humorné. ODPAD! 👎