Sobík (2024) (seriál) odpad!

Ne a ne a ne a ne! Prostě nemůžu. V kostce je to o dvou psychicky velice narušených lidech, kteří si oba nemají co vyčítat, jedné psychopatické prasnici a ubožákovi (asi traumatizovaném z dětství), který ji neumí poslat do prdele, a má IQ tak okolo 65, když se neumí zeptat patologické lhářky na zjevné otázky ohledně jejích lží aby ji rozložil, zdecimoval logikou, vysmál se jí a poslal do prdele. Místo toho ji podporuje, kupuje drinky, flirtuje s ní a dokonce ji pozve na kafe. A pak si ten idiot přijde stěžovat na policii, že je ta oteklá améba stalkerka, a že mu nedá pokoj. Absolutní odporný hnus o úchylném imbecilovi a psychopatické lhářce, ze kterého mi bylo špatně. Jak může někdo na něco takového vůbec koukat aniž by se mu z těch lidí, a hlavně z ní, neobracel žaludek, to nepochopím.

Zimní prázdniny (2023)

Sorry, ale ne.  Kamerou, celkovým feelem, i způsobem režie, herectví a vyprávění jsou to jen vykradené snímky z 80's velice podobného stylu. Navíc tomu dát stejný filtr jako 80's filmy, to je opravdu až moc okaté. Poté, co spratek se sobeckou narcisistickou matkou jež ho odmítla na Vánoce vzít domů začal po vykloubení ramene v rozestavěné tělocvičně bondovat s psychotickým dementem profesorem, a zašli si jen oni dva do dineru na intimčo burger s kolou, jsem do toho hodil vidle.

Ronja, dcera loupežníka (2024) (seriál)

Zdlouhavé, nudné, stejně nezajímavé jako si to pamatuju z 80's jako dítě. Příběh by mohl být zajímavý kdyby měl ráz a pořádný děj který se někam posunuje a nenudí. Myslel jsem že 2024 remake bude v tomto smyslu přepracován na více svižnější a akčnější. Bohužel, Švédi si s touhle jejich národní klasikou jedou stále tu svou starou loudavou a nezáživnou písničku. Skoro odpad a velké zklamání! 👎

The American Society of Magical Negroes (2024) odpad!

Proboha co je to ten Kobi Libii za píču?  To se nedá tohleto. Amatérský pokus "provokovat" dopadl jako hromada cringe nekoukatelných sraček!

Režim - Pomník (2024) (epizoda) odpad!

Tuhle píčovinu vymyslel nějakej čurák Will Tracy, a já mu přeju aby mu nabíječka na mobil fungovala jen v jednom specifickým úhlu! No to je hnus, velebnosti. Píčovina plná píč, a navíc ten všudypřítomný rusácký přízvuk! Aby jako dosáhli iluze, že to má být "nejmenovaná východoevropská země". Ať jdou do píči, čuráci! K zblití!

All of Us Strangers (2023)

POZOR1 Arsenal83 vypadá na jednoho z těch Slováků co střílí gaye před jejich kluby, jak se jim tam nedávno rozmohl tento "nešvar" bigotního, homofobního čobolismu a lidské zloby, nenávisti, a malosti ducha i mozku! Jinak, ve filmu je jediná "fantasy" tak akorát výškový činžák uprostřed Londýna ve kterém jsou všechny byty, až na ty dva hlavních protagonistů, volné! LOL! Není to o "homošoch", jak si myslí chudák čobolský yntoš Arsenal83, ale o vnitřním životě a bojích o přežití pod povrchem naší netolerantní společnosti plné předsudků a homofobní indoktrinace, což bylo vidět i na rodičích, kteří si s jinakostí svého malého chlapce za svého života tragicky nevěděli rady, a tím mu ublížili. Bohužel postava Paula Mescala tento boj, který ze zoufalství přenesl do nočních gay klubů plných drog, nepřežila. Byl to doják, ale velice dobře zfilmovaný, kdy vás film stále zaváděl do nových a nových nečekaných situací, kdy jste stále nevěděli co přijde jako další. Snové, chvílemi až halucinogenní prolínání reality s minulostí bylo filmově dokonalé! Hlavně scény v a okolo domu ve kterém vyrůstal hlavní protagonista. Za mě 100%

May December (2023)

Docela slušně, i když rozvláčně a pomalým tempem vykreslené psycho v Americe! Trochu podobné Americké Kráse, kdy na povrchu je vše ok, pěkný dům, zahrada, rodinka jak ze škatulky, ale pod povrchem bují mental illness, zloba, roky zneužívání a gaslightingu, narcissismus a celkový lidský psychopatický hnus! Výborné herecké výkony i zápletka s nevěrou. Taková normální rodinka... 75%